Sozialen Medien

#Emin Alper’in Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’lı Dizisi Alef’ten Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Emin Alper’in Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’lı Dizisi Alef’ten Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

 

Emin Alper’in yönettiği; Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in başrollerini üstlendiği BluTV dizisi Alef’ten yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınlandı.

Daha önce Masum, 7Yüz ve Bozkır gibi orijinal yapımlara imza atan, aynı zamanda Pavyon ve Sıkışmışlık gibi ilgi çekici belgesel dizileri izleyiciler ile buluşturan BluTV, dikkat çekici orijinal dizilerine bir yenisini daha ekliyor. Geçtiğimiz yıl Kız Kardeşler ile adından övgüyle söz ettiren Emin Alper‘in imzasını taşıyan BluTV dizisi Alef, bu yıl BluTV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

  #Sundance Film Festivali’nde Oyuncular ve Yönetmenler “Cliff Booth Karısını Öldürdü mü?” Sorusunu Cevapladı #SosyalMedya #Tv #BB

Tepenin Ardı, Abluka, Kız Kardeşler gibi dikkat çekici işlere imza atan Emin Alper’in yönettiği; Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen‘in başrollerinde yer aldığı Alef için tanıtım çalışmalarını sürdüren BluTV, diziden yeni bir tanıtım fragmanı daha yayınladı.

Emin Alper İmzalı Alef, Bu Yıl BluTV ve FX’te İzleyici ile Buluşacak

Gerek yerli sinemada gerekse yerli dizilerde pek rastlamadığımız seri cinayetlere odaklanacak olan dizi, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikâyesini anlatıyor. Osmanlı ve İslam Tarihi’nden izler taşıyan dizide genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşecek. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılacak. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralayacak.

  #Benim Adım Melek 28.Bölüm 2. Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Gerek Emin Alper imzası taşıması gerekse oyuncu kadrosuyla merak uyandıran Alef’in yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak yayınlanan bu tanıtım fragmanları dizinin çok yakında BluTV ve FX’te izleyici ile buluşacağını gösteriyor.

 

Kaynak

Alef izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com dizi sitemizi takip edebilirsiniz telif sıkıntısı kalkınca sitemizden yayınlayacağız.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"