… WAS IST || WER …
Trend

#En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri Sıralaması

Link Kısaltarak Para Kazanmak

İnternetten Para Kazanma Yolları

En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri Sıralaması yazımızda etkili detaylarıyla iyi mi güzel gelirler elde edebileceğimizden bahsedeceğim. İnternet üstünden para kazanmayı aşırı zor ve olanaksız olarak görebilirsiniz. Bu zorluğun üstesinden bağlantı kısaltma siteleri yardımıyla geleceğiz. Aşırı kolay, zahmetsiz ve bolca alternatifli yol gösterici yazımız yardımıyla sizde süratli bir halde para kazanabileceksiniz. Gelin beraber Para Kazanabileceğiniz En İyi 9 Link Kısaltma Servisini inceleyelim.

Link kısaltma servislerini kullanarak web üstünde yer edinen milyonlarca sitenin uzun url lerini tek tıkla kısaltabilir, bu tarz şeyleri avantaja dönüştürerek üstünden para kazanabilirsiniz. Bu sitelerin elde etmiş olduğu en büyük avantaj ise herhangi bir teknik data yada beceriye gerek duymamasıdır. Genç yaşlı hepimiz bu yöntemle gelir elde edebilir. Üstelik bir web sitenizin yada blogunuzunda olmasına gerek kalmamıştır. Ama var ise bu sizin avantajınıza olacaktır. Ne de olsa extra bir kitle elde etmiş olacak.

Kısaltılmış bağlantıları web sitenizde yada kişisel blog sayfanızda paylaşabileceğiniz benzer biçimde Facebook, Google Plus, Pinterest, VK, Linkedin, Twitter benzer biçimde kullanıcısı bolca toplumsal medyalarda da paylaşabilirsiniz. Kısaltılmış linkinizi gören her şahıs sizin için bir para kazanma potansiyeli doğurur ve bir çok sistem her tıklama başına ödeme verir.

Bu yöntem en kolay web üstünden para kazanma şekilleri içinde neredeyse başı çekmektedir.

Sosyal medyalar yaşamımıza girdiğinden bu yana çoğumuz devamlı bir şeyler paylaşıyor, birbirimize değişik sitelerden bağlantılar gönderiyoruz. Bu bağlantılar kimi zaman o denli uzun oluyor ki ya bazı kısıtlamalara takılıyor, ya da karşı tarafı huzursuz ediyor.

Bu Link Kısaltma Servisleri / Siteleri ile şimdi bir Tweet atmak daha kolay hale geldi.

Sektörde yer edinen boşluk yardımıyla de yüzlerce yayıncı ve reklam veren bu Link Kısaltma Sitelerine yoğunlaştı ve pek oldukça webmasterın ilgisini çekti. Devletimizde de işinde oldukça başarı göstermiş bir iki servis bulunuyor yazımız içinde bunlara da yer vereceğim.

Link Kısaltma Sitelerinin Emek harcama Prensibi Nedir?

Bu servisler, kısalttığınız bağlantıya getirdiğiniz her 1000 ziyaretçi için ortalama 4 ile 7 dolar içinde oldukça güzel bir ödeme yapmaktadır. Siz yeni ziyaretçi getirdiğinizde onlarda bu sistemi fark edecek ve üye olacak. Bu döngü ile devam edince organik olarak sistem büyüyecek ve reklam gösterimleri artacak.

Kısaltılmış bağlantıya tıklayan bir ziyaretçi 5 saniye bekletilir ve hedef doğrusu orijinal siteye yönlendirilir. Aradan geçen 5 saniye içinde Link Kısaltma servisi bir reklam gösterir. Bu yayınlanma bittikten sonrasında servis ya otomatikman orijinal adrese yönlendirir ya da ziyaretçi reklamı geç düğmesine tıklayarak hedef siteye yönlenir.

Kazandığınız parayı ise yabancı sitelerde PayPay, Skrill benzer biçimde yöntemlerle, yerli olanlardan ise Papara, banka havalesi olarak alabilirsiniz. Yerli servislerin bu yönden bir pozitif yanları bulunduğunu da belirtmeden geçmeyeyim.

Her bağlantı kısaltma sitesi kendine bir CPM oranı belirlemektedir. Yani her bin tıklamaya alacağınız ücret firmadan firmaya farklılık izah edebilir. Bunun sebepleri ise reklam verenlerin, reklamlarını belirli ülkelerde sunması ve hedef kitlesini değişik seçmesinden meydana gelmektedir. Ama merak etmeyin tavsiye edeceğim servisler ile maksimum kazancı elde edeceğinizden güvenli olabilirsiniz.

İyi kalitede bir Link Kısaltma Servisi bin görüntülenmeye averaj olarak 5 ile 10 dolar arası kazanç vermektedir. Ayrıca bu sistemlerde gelir ortaklığı yöntemiyle, sisteme kayıt ettirdiğiniz her kişinin kazandığından da hisse sahibi olabiliyorsunuz. Her noktasından faydalandığımız güzel bir para kazanma yöntemi bulunduğunu yazımızın başlangıcında belirtmiştim.

Link Kısaltma Siteleri İle Nasıl Para Kazanabilirim?

Link kısaltma sitelerinden güzel bir kazanç elde etmek istiyorsanız yoğun bir ziyaretçi kitlesine ihtiyacınız olacaktır. Bunun için toplumsal medya iyi bir yöntem sadece web siteniz üstünden bağlantı kısaltıp paylaşacaksınız bilgilendirici güzel bir yazı oldukça işinize yarayacaktır.

Bilhassa Facebook’ta şu tür gönderilere rastladığınız olmuştur. “Şok şok şok! Öyle bir şey söyledi ki….” ya da “Öğrenci öğretmenine bakın ne yaptı?” benzer biçimde insanlarda merak uyandıracak içerikleri görmüşsünüzdür. Bu içerikler yardımıyla o sayfaların sahipleri oldukça iyi denilebilecek ücretler kazanıyor. Sizde bu yöntemi uygulayarak, viral olma olunda ilerleyen videoları, resimleri yada makalelerinin linklerini kısaltarak websitenizde, blogunuzda yada toplumsal medyada paylaşabilirsiniz.

Mesela o gün trend olmuş, oldukça konuşulan haberleri derleyip profilinizde ki takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Özellikler Twitter’da gündeme oturmuş etiketlerle beraber paylaşırsanız anında milyonlarca kesime erişmiş olmuş olursunuz.

Şimdi sizlerle beraber En İyi 9 Link Kısaltma Sitesi ile tanışalım.

Link Kısaltarak Para Kazanma Taktikleri

Film, müzik, yama dosyası, anime, komik video, ders kaynağı, e-kitap, oyun yaması, oyun linki, crack, mobil aplikasyon, maç linki ve affedersiniz porno linki gibi çok geniş bir yelpazede, link kısaltarak paylaşan ve tık başına güzel paralar kazanan çok sayıda üstat var. Sizler de internet kullanırken nerede hangi linkleri paylaştığınızı ve genel olarak hangi linklere tıklandığını düşündükten sonra aklınıza yatan alanlarda linklerinizi kısaltıp paylaşarak tıklanma başına güzel paralar kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki link kısaltma servisleri ve web siteleri sayesinde çeşitli sitelerin uzun linklerini kısaltarak online para kazanabiliyoruz. Kısalttığımız linkleri çeşitli platformlarda paylaşarak tıklanma sayısı üzerinden para kazanabileceğimiz bu yöntem aslında hiç de zor değil. Hemen link kısaltarak para kazanmaya başlamak için en iyi link kısaltma servislerine geçiş yapalım.

En (Çok) Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri Sıralaması

1-) Shrinkearn.com Ne Kadar Kazandırıyor

Shrinkearn.com Kazanç Oranları

Shrinkearn benim uzun süredir kullandığım en güzel ödeme oranına haiz sitelerin başlangıcında içeriyor. Türkiye için BGBG (Bin Izlenme Başına Gelir) ortalama 9 dolar (47 TL)  bunun üzerine çıkabiliyor, altına da inebiliyor. Ancak, bende şuana kadar 6.98$ altına inmedi. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir site.

Shirinkearn.com
Shirinkearn.com

Link kısaltma siteleri içinde Türkiye’ye en fazla ödeme icra eden siteler Arap siteleri Shrinkearn da bir Arap sitesi olduğunda oldukça yüksek ödeme yapıyor Türkiye için. Min. ödeme limiti ise PayPal ile 1$ ve bu başka sitede karşılaşamayacağınız bir ödeme oranı.

Shirinkearn.com Link Kısaltma  Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

2 -) Clicksfly.com Ne Kadar Kazandırıyor

Clicksfly.com Kazanç Oranları

Şubat ayının 2. güncellemesi ile bağlantı kısaltma siteleri 2024 listemizin 2. esnasında Clicksfly içeriyor. Bundan sonraki güncellemeler de bir tek çalışan siteler eklenecektir. Sıralamada değişim olmayacaktır. En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri Sıralaması hazırlamamızın en temel sebebi linkleriniz tıklanırken size en verimli olan site ile çalışmanız. netice olarak emek veriyorsunuz ve yüksek kazanç elde etmeniz için tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey güvenilir bir site bulmak.

Clicksfly.com
Clicksfly.com

Biz bu listeyi hazırlayarak size en fazla kazanç sağlayacağınız siteleri inceliyoruz. Makalemizde ki bağlantı kısaltma siteleri yüzlerce insanoğlunun oyu ile seçilmiş siteler isterseniz yabancı kaynaklardan araştırma yaparak bunu görebilirsiniz. en oldukça kazandıran bağlantı kısaltma internet sitemizdeki ilk 3 siteyi kullanmamanız için bir sebebiniz yoksa ne olursa olsun bu ilk 3’ünü kullanın. ötekiler ile bu sitelerden aldığınız verimi alamazsınız!

Clicksfly.com Link Kısaltma Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

3-) Ouo.io Ne Kadar Kazandırıyor

Ouo.io Kazanç Oranları

Ouo.io, ülkemize süratli giriş icra eden ve aniden popüler olan bir bağlantı kısaltma servisidir. Göze hoş gelen ve spam olarak algılatmayan alan adıyla kazanmanıza destek oluyor. Bu servis, çeşitli özellikler ve kişiselleştirme olanaklarıyla beraber geliyor. Zamanında kullandığım ve gayette memnun kaldım nadir sitelerden birisidir.

Ouo.io
Ouo.io

Her 1000 görüntülenmeye minimum 2$ en fazla da 8$ olmak suretiyle gelir elde edebiliyorsunuz. Ayrıca bir IP adresinden gelen trafiği de çoğul olarak sayıyor böylelikle benzersiz yayınlanma yapmanıza gerek kalmıyor. Ouo.io, kolay yoldan para kazanmanıza olanak elde eden yararlı bir sistemdir. Ödeme olarak bakiyeniz minimum 5$ olması gerekiyor. Kazandığınız paralar her ayın 1. de ve 15. de otomatikman PayPal yada Payoneer hesabınıza yatıyor.

Ouo.io Link Kısaltma Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

4- ) Shorte.ST Ne Kadar Kazandırıyor

ShorteST Kazanç Oranları

ShorteST, bilhassa yabancı ülkelerde oldukça tanınan, devletimizde de tanınmaya başlanan en güvenilir bağlantı kısaltma sitelerinden birisidir. ShorteST, paylaştığınız bağlantılardan para kazanmanıza olanak elde eden pek oldukça güzel özelliği içinde barındırmaktadır. Shorte, her 1000 görüntülenmeye 5$ ile 10$ arası müthiş denilebilecek bir ödeme yapar. Bakiyeniz minimum 5$ olduğunda ödemenizi alabiliyorsunuz.

ShorteST
ShorteST

Ödemeler ise her ayın 10. da otomatikman gerçekleşiyor. Paypal, Webmoney ve Payoneer ile ödemelerinizi güvenli bir halde alabiliyorsunuz. Referans kazanç sistemi bu site içinde geçerli. Sisteme kayıt ettirdiğiniz her üyenin kazancından yaşam boyu %20 kazanç elde edebiliyorsunuz. Ayrıca WordPress bir bloga sahipseniz resmi eklentisi yardımıyla zahmetsizce sitenizdeki bağlantıları kısaltabilirsiniz.

ShorteST Link Kısaltma Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

5-) Oke.io Ne Kadar Kazandırıyor

Oke.io Kazanç Oranları

Oke.io, yeni kurulan ve her geçen gün bünyesine yeni üyeler kazandıran bir bağlantı kısaltma sitesidir. Oke.io ile oldukça kolay bir halde, sistemin kolay arayüzünü kullanarak Link Kısaltma Servisidir. Yeni bir sistem olması sizi yanılgıya düşürmesin. İşlerinde oldukça iyiler.

Oke.io
Oke.io

Oke.IO, Avusturalya ve ABD için minimum 5$, ülkemizi için ise minimum 2$ kazanç vermektedir. Tabi ki bu oranları çoğaltmak sizin elinizde oluyor. Süratli bir halde kayıt olarak derhal kazanmaya başlayabilirsiniz. Ödeme alabilmek için bakiye tutarınızın minimum 5$ olması gerekiyor. Paranızı ise Paypal, Skrill yada Bitcoin hesabınıza çekebilirsiniz.

Oke.io Link Kısaltma Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

6-) Tmearn.com Ne Kadar Kazandırıyor

 Tmearn.com Kazanç Oranları

Tmearn, yeni kurulan ve her geçen gün kullanıcısı artan güvenli ve süratli kullanıma haiz bir bağlantı kısaltma sitesidir. Bu sistemde kazanç elde etmek adeta çocuk oyuncağı. 1000 görüntülenme için minimum 3$ en fazla ise 8$ kazanabilirsiniz. Kazancınızı çoğaltmak için toplumsal medya, blog yada sözlüklerde paylaşabilirsiniz.

Tmearn
Tmearn

Paranızı çekmek için bakiyenizin minimum 3$ olması gerekiyor. 3$ ı geçen bakiye tutarınızı Paypal, Payeer ve Bitcoin hesabınıza çekebilirsiniz. Detaylı istatistikleri ve API yardımı ile oldukça gelişmiş sisteme haizdir. Referans sistemi bu servis içinde geçerlidir. Böylelikle sisteme kazandırdığınız her şahıs için %20 kazanç bonusu alabilirsiniz.

Tmearn Link Kısaltma Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

7-) Shink.ME Ne Kadar Kazandırıyor

Shink.ME Kazanç Oranları

ShinkMe, web sitenizde, toplumsal medyanızda yada forumlarda kullanabileceğiniz, uzun bağlantıları kısaltıp para kazanabileceğiniz süratli ve güvenilir bir bağlantı kısaltma sistemdir. 1000 görüntülenme başına 3$ ile 6$ arası kazanç elde etmenizi elde eden sistem hiçte kötü görünmüyor. Üye olduğunuzda detaylı istatistikleri görüp, çeşitli araçları kullanarak kazancınızı maksimum seviyesine getirebilirsiniz.

Shink.ME
Shink.ME

Referans üyelik ile bağlantı kısaltma sisteminden daha oldukça kazancı tek bir lira harcamadan kazanabilirsiniz. Paypal, banka hesabı ve Bitcoin ile ödemelerinizi alabilirsiniz. Minimum para çekme talebiniz için hesabınızda 5$ olması gerekmektedir.

ShinkMe Link Kısaltma Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

😎 BC VC Ne Kadar Kazandırıyor

BC.VC Kazanç Oranları

Bc Vc, sahibi Türk olan ve bu alanda oldukça süratli bir yükseliş ile günümüze kadar gelmiş, oldukça güvenilir bir Link Kısaltma Sitesidir. Alan adı oldukça kısa olduğundan de ziyaretçiler tarafınca tıklamaya elverişli, öteki servislere oranla nispeten daha itimat veren bir bağlantı halini alıyor. Sisteme üye olduğunuz taktirde çeşitli özellikleri de sizlere sunuyor. Bu özellikleri arzu ettiğiniz benzer biçimde özelleştirebiliyorsunuz.

BC VC
BC VC

Bc Vc sisteminde her 1000 ziyaretçi için (Türkiye) averaj 3 dolar para kazanırsınız. Eğer bu ziyaretçiler mobilden geliyorsa bu sayı 4 dolara kadar çıkıyor. İlk bakışta azca bulunduğunu düşünebilirsiniz sadece kazanç dolar cinsinden olduğundan 4 ile çarpmayı da ihmal etmeyin. Bugüne kadar benim kazandığım tek bir kuruşu bile ödememezlik yapmadı bu servis. Güvenilirlik açısından, sayımların nispeten doğruluğundan ve sistemin çalışabilirliği açısından puanım 10/10.

Bc Vc Link Kısaltma Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

9-) LinkTL – Pubiza Ne Kadar Kazandırıyor

LinkTL Kazanç Oranları

Not Güncelleme: Bu site (LinkTL – Pubiza) referans kazançlarını vermiyor ( uzun süredir bekliyorum hala verilmedi ) o yüzden bu siteden referanslardan kazanç sağlayabilme gibi bir imkanınız bulanmamaktadır, sadece kendi kısalttığınız linklerden para kazanma şansını elde edebilirsiniz oda tam garanti değil.

LinkTL Link Kısaltma Sitesi, internette ziyaret ettiğiniz bağlantılar üstünden para kazanabileceğiniz bir servistir. Sisteme ücretsiz bir şekilde kayıt olduğunuzda bağlantılarınızın istatistiklerini de sistemde geniş bir rapor halinde bulabilirsiniz. Uzun ve rahatsız edici linklerinizi kısaltmak için LinkTL servisini pek doğal olarak ki kullanabilirsiniz. LinkTL ile 1000 görüntülenmeye 5 ile 8 dolar içinde ücret alabilirsiniz. Bu rakamlar hakikaten güzel.

LinkTL
LinkTL

LinkTL, kendi içinde de pek oldukça özelleştirmeye olanak sağlar. Örnek vermek gerekirse kısaltmış olduğunuz bir linkten daha çok ücret kazanmak için 2’li reklam sayfasını etken edebilirsiniz. Böylelikle ziyaretçiler linkinize tıkladığında daha oldukça kazanmış olmuş olursunuz. Ayrıca bu sistemde de referans üye yöntemiyle arkadaşlarınızı çağrı ettiğinizde onların kazancından da belirli bir komisyonu tertipli olarak alabiliyorsunuz. Minimum ödeme yöntemi 20 TL dir ve bu kazancınızı PaPara yada Bitcoin olarak alabilirsiniz.

LinkTL sisteminde öteki sistemlerden ayrı olan bir öteki özellik ise Flash ve PopUP reklam seçeneklerinin de olmasıdır. Flash Reklam seçeneği ile websitenize giriş icra eden her ziyaretçiyi 8 saniye süresince karşılayan bir reklam penceresi açılır ve her görüntülemeden ücret alırsınız. Popup reklamı ise ziyaretçi sitenizde herhangi bir yere tıkladığında açılır bir pencere ile reklam açılır. Bu yöntem ile de kazancınızı katlayabilirsiniz. Puanım 4/10

LinkTL – Pubiza Link Kısaltma Sitesine Gitmek İçin – Tıklayın!

Daha yüksek ödeme icra eden bağlantı kısaltma siteleri bulursak listemize ekleyeceğiz. Dolayısıyla listemizi takipte kalınca ve devamlı yüksek oranlar ile kazanın. Şimdilik yazımız bu kadar mevzuyla ilgili kafanıza takılacak sorunlarınızı bizlerle yorum kısmını kullanarak paylaşın.

Sonuç:

Bu yazımızda en oldukça kazandıran Türk ve yabancı bağlantı kısaltma siteleri listemizi sizlerle paylaştık:

en oldukça kazandıran bağlantı kısaltma 2024, Türk link kısaltma siteleri, en iyi bağlantı kısaltma sitesi 2014, bağlantı kısaltma siteleri 2024, bağlantı kısalt kazan, en oldukça kazandıran bağlantı kısaltma 2024, en oldukça kazandıran bağlantı kısaltma siteleri, en iyi bağlantı kısaltma sitesi 2024,En Fazla Kazandıran Link Kısaltma Siteleri Sıralaması, bağlantı kısalt para kazan, benzer biçimde sorularınıza yanıt veren bir yazı oldu eklememizi istediğin yüksek kazanç siteleri İletişim bölümünden gönderebilirsiniz, incelendikten sonrasında listemize eklenmiş olur!

2 Kommentare

  1. Link kısaltarak para kazanma ve link kısaltarak para kazanma siteleri hakkında muazzam bir derleme olmuş tebrik ederim. Bu yöntemle para kazanmak isteyenler için bulunmaz bir maden. İyi kazançlar.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!