Anime || Manga

En İyi 9 Yetişkin Animesi.

En İyi 9 Yetişkin Animesi.

Yetişkin anime önerileri yüksek dozda kan içerir.

Anime’nin batı ülkelerinde kabul edilmesi biraz zaman aldı. Pek çok çocuk dostu TV dizisi 70’lere kadar yayınlanırken, anime sadece 90’lı yılların ortalarından bir akım olarak yayınlanmaya başladı. Ancak küçük bir hardcore hayran kitlesinin oluşumu, yaklaşık on yıl önceye kadar başladı. Çünkü Batı, animasyonun olmadığı bir yerdi. Anime daha önce karşılaştıkları her şeyden daha şiddetli, kanlı ve cinsel olarak karşılandı. Evvet şimdi cesur, yeni bir dünyaya adım atmak ve tüm zamanların en iyi yetişkin anime’sini ortaya çıkarmak üzereyiz!

 

Kemonozume;

MAL Puanı 7.59 | Yıl: 2006

Kemonozume ile ilgili farkedeceğiniz ilk şey, eşsiz sanat tarzı. Belki de Ping Pong The Animation’un arkasındaki adam tarafından yönlendirildiği gerçeğiyle ilgili küçük bir şeyler vardır. Stil sahibi, kaba görünümlü bir çizimi ele alıyor. Bununla birlikte, bu stil burada sunulan yetişkin anime temaları için çok uygundur. Hikaye, bir hayvan avcısı grubu olan Kifuuken’e karşı karşıya gelen Shokujinki olarak bilinen yamyamistik canavarların bir lejyonu etrafında dönüyor. Toshihiko Momota, Kifuuken için bir kılıç ustasıdır, ancak Shokujinki olan Yuka’ya aşık olduğunda hayatı karmaşıklaşır.

Claymore:

MAL Puanı 7.92  | Yıl: 2007 

Çoğumuz Guts’u ve Berserk serisini severiz. Ancak, benzer yüksek fantezi ayarına sahip yetişkin bir anime ile karşılaşmak her zaman güzeldir ve bir değişim için bu seri kafa karıştırıcı bir kadın karakterine sahiptir. Şiddetli ve kanlı bir intikam yoluna çıkarken, çelik kadar sert olan Clare’ye bakın!

Detroit Metal City (Detroit Metal City: The Animated Series) :

MAL Puanı 8.27 | Yıl:, 2008

Anime sahnesinde eksik olan bir şey, saygısız ve tamamen aşırı ölüm metal hikayesiydi! Krauser’in sahnede yer alan antikaları düpedüz komik ve kaba. Kaygan animasyon ve sallanan melodiler ile metal severlere gelsin!

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex:

MAL Puanı 8.47 | Yıl: 2002

Binbaşı Motoko Kusanagi ve Batou, her zaman siberlerle, bilgisayar korsanlarıyla ve gölgeli terörist gruplarla dolu bir dünyada işlerin yapılmasını sağlayan zorlu bir kombinasyon grubu yarattı.

Kabuktaki Hayalet: Stand Alone Complex, buradaki en güçlü ya da en şiddetli yetişkin animesi olmayabilir. Bununla birlikte, şimdiye dek tasarlanan en derin ve serebral bilim-kurgu hikayelerinden birine sahiptir. Bu, eylemleriyle biraz bilimi takdir eden yetişkin bir kalabalığa yöneliktir.

Juubee Ninpuuchou (Ninja Scroll):

MAL Puanı 7.67 | Yıl: 1993

Yoshiaki Kawajiri, insanlar için en dikkat çekici yetişkin anime’lerden bazılarını yarattı.Anime, havalı tarzı ile kara film efektleri, erkeksi kesilmiş kurşun karakterler ve unutulmaz şiddetli sahnelerden oluşuyor!

Ninja Scroll, 90’lı yıllarda batıdaki anime durumunu yükseltmeye yardımcı olan en popüler çalışmalarından biri olmuştur.Karakterimiz Jubei Kibagami bir deli gibi dövüşür, ancak savaşları o kadar iyi hazırlanır ki, sonuç neredeyse kesindir.

Mnemosyne: Mnemosyne no Musume-tachi (Rin: Daughters of Mnemosyne):

MAL Puanı 7.50 | Yıl: 2008 

Bence hepimiz, hayatımız boyunca ölümsüz olabilmeyi diledik. Ancak,  istediğinizi şeyi beklerken, işler beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Gerçekten ölümsüz olan Rin Asogi çok geçmeden, özellikle biri onu avlarken, her zaman işlerin yolunda olmadığını keşfeder.

Gyakkyou Burai Kaiji: Ultimate Survivor (Kaiji: Ultimate Survivor):

MAL Puanı 8.33 | Yıl: 2007 

Kaiji Itou’nun hayatı kötüden daha kötüye gidiyor gibi görünüyor.Yetişkinlere yönelik iyi bir anime gibi, Kaiji’nin karşılaştığı acımasız karakterlere ve durumlara maruz kalıyoruz. Bir yandan, onun için üzülüyoruz. Ancak diğer yandan, bu anime bize kötü seçimlerin nereye varabileceği konusundaki asıl gerçeği  veriyor ,ve bu heyecan verici, başından sonuna kadar sürükleyici.

Elfen Lied:

MAL Puanı: 7.86  | Yıl: 2004

2000’li yılların başlarında, anime bir kenarını kaybediyor gibiydi. Belki de, her yeni seriye inanılmaz derecede temiz bir görünüm veren CGI baskınlığıydı.Elfen Lied bu kalıbı bozdu ve dünyaya, modern bir anime’nin, 90’lı yılların sonlarında geceleri Bilim Kurgu Kanalında gösterilen yetişkin bir anime kadar çılgın ve şiddetli olabileceğini gösterdi.

Another:

MAL Puanı: 7.89 | Yıl: 2012 

Şimdiye kadar yapılmış en korkunç korku-yetişkin animesini izleyecek havada mısın? Öyleyse bir başkasından başka bir yere bakma Kouichi Sakakibara, Yomiyama Kuzey Ortaokulunda 3-3. Sınıfa geçiş yapan genç bir öğrencidir. Ancak, bu sınıfı, öğrenci bedenini ve genel olarak kasabayı çevreleyen bir şey var. Bu onları tehlikeli bir yola sürükleyecek mi?

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!