Sozialen Medien

En iyi dizi posterleri: 2018-2019

Legion’dan Chernobyl’e, işte 2018-2019 döneminde yayınlanan en iyi dizi posterleri!

2019 dizi severler için zengin bir yıl olarak akıllarda kaldı. Game of Thrones gibi dev yapımların ekranlara veda ettiği, Chernobyl gibi sürpriz işlerin uzun süre konuşulduğu ve daha birçok yeni dizinin seyirci karşısına çıktığı 2019 yılını televizyon için başarılı saymak mümkün.

Kreatif beklenti yaratmak, televizyon ve beyazperde ürünlerinin final iş dışında seyirci nezdinde en fazla karşılık bulan promosyonu. Bunu başarıyla yerine getirebilmek ise hiç de kolay değil. Dijital yayın platformlarının gündelik rutinlerimizde yer etmeye başlaması, hatta yavaş yavaş geleneksel televizyon ve sinemanın yerini alıyor oluşuyla birlikte sınırsız alternatife ulaşma imkanımız bulunuyor. Peki seçeneklerimizi etkileyen en önemli şeyler neler?

Hem ilk kez seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan hem de yeni sezonlarıyla ekranlara dönüş yapacak olan dizilerin bu açıdan önem verdiği en büyük konulardan biri de dizi posterleri. Her sezon için ayrı olarak hazırlanan bu posterler arasında fazlasıyla yaratıcı işlere rastlayabiliyoruz. Bu durum yalnızca televizyon sektörü için geçerli değil. Star Wars serisi, The Silence of the Lambs, Vertigo ya da Jaws gibi efsaneleşmiş filmlerin her biri aynı zamanda unutulmaz, zamanı için son derece progresif posterlere sahip.

İşte 2018 ve 2019 yıllarında yayınlanan en iyi dizi posterleri!

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"