Allgemeines

#Erkeklerin Hoşlandığı 10 Kadın Özelliği! #SosyalMedya #Tv #BB

Erkeklerin Hoşlandığı 10 Kadın Özelliği!

Erkeklerin sadece kadınlarda güzelliği çekici bulduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. Erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu ayrıntıları öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. İşte erkeklerin kadınlarda görmekten hoşlandığı şeyler şunlardır;


1. Dağınık Saçlar

Kuaföre saatlerinizi veya onlarca lira harcıyorsanız yine de siz bilirsiniz. Ancak erkekler dağınık saçlardan hoşlanır. Saçın en doğal hali dalgalı ve biraz da dağınık hali erkeklerin hoşuna gidiyor. Erkeklerin doğallıktan yana olduklarını aklınızdan çıkarmayın.

daginik-saclar-(2).gif

  #Çin’de 7 Kişinin Ölümüne Neden Olduğu İddia Edilen Bunyavirüs Nedir? Belirtileri Nelerdir?

2. Yemek Yiyen Kadın

Diyet yapan kadınlar erkeklerin hiçte hoşuna gittiği bir şey değildir. Sağlıklı bir iştah ve önüne gelen yemeği yemekten korkmayan kadınlar erkekler için kadındaki öz güvenin bir simgesidir. Kendine güvenen ve korkusuz olmak erkeğin güvenini kazanmaktaki en hızlı yollardan biridir. Tamam biz böyle dedik diye de ilk buluşmada oburluk yapıp karşınızdakini korkutmamanızda fayda var :)

yemek-yiyen-kadin.gif


3. Ona Sevgi Göstermeniz

Dışarıda herkesin içinde onun kucağına atlayın demiyoruz. Ancak ama yürürken elini tutmak, herhangi bir yerde durduk yere sarılmak veya beraber sinemaya giderken koluna girmek gibi küçük şeyler bile onun size daha yakın hissetmesini ve onunla olmaktan gurur duyduğunuzu hissetmesini sağlarsınız.

sarilmak-001.gif


  #Eisbaden, heiß baden, Hand anlegen: 12 verlässliche Mittel gegen den Kater

4. İlk Mesajı Atmanız

Erkekler de en az kadınlar kadar ilgi görmeyi sever. İlk mesajı ondan atmasını beklemeyin. Sürekli siz atın demiyoruz. Ancak duygu dolu bir kaç cümle yazıp gönderdiğinizde bu onu çok mutlu ve kendini değerli hissettirecektir. Ayrıca ona bir mesaj yollamanız onun mutlu olmasına neden olur ve güzel bir sohbet başlatır.

ilk-mesaj-(2).gif


5. Makyajsız Bir Yüz

Bir çok erkek doğal kadınlardan hoşlanır. Kadınların en çok makyajsız hallerini beğenmektedirler. Bazı erkeklere göre ise kadının ruj sürmüş olması, öpüşme sırasında tadı kaçıran faktörlerden biri. Unutmayın! Bazen makyaj yapmak güzel şeylere engel teşkil ediyor olabilir.

no-make-up.gif


6. Uzun Etekler

Uzun etek giyen kadın, mini etek giyen kadından bir tık daha ötededir. Çünkü uzun etek giyen kadınlar erkeklerde bir sırrı gizliyor imajı çizmektedir. Erkeklerin hayal gücüne etki eden faktörlerden biridir.

uzun-etek.gif

  #Rüyada Korna Görmek Ne Anlama Gelir? #SosyalMedya #Tv #BB

7. Hafif Bir Göbek

Son yıllarda karın kaslı ya da adonisli kadınların çekici olduğu inancı, erkekler için pek de geçerli değildir. Şaşırtıcı ama erkekler göbek değili etrafındaki hafif çıkıntılı göbeklerden oldukça hoşlanmaktadır. Marilyn Monroe „Göbeksiz bir kadın balkonsuz bir ev gibidir“ demişti. Sanırız Marilyn’ın bir bildiği vardı.

hafif-gobek.gif


8. Çıplak Ayak

Birçok erkek çıplak ayakları oldukça seksi bulmaktadır. Fakat gel gelelim ki birçok erkek evlenene kadar kadınların ayaklarını görmüyor bile.

ayak.gif


9. Gözlükler

Erkekler de bu konuda hemfikir. Erkekler için gözlük takan kadınlar, takmayanlardan daha dikkat çekici. Gözlüklü kadınlar daha meraklı, daha seksi ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir imaj çiziyorlar.

gozluk.gif


  #11 Tipps, wie ihr 2020 in Weihnachtsstimmung kommt

10. Espri Yapan Kadın

Bir kadının güldürebilme yeteneği yoksa, bir erkeğin kalbinde bir yer kazanamaz. Mizah duygusu stresi hafifletmek için mükemmel bir yoldur ve erkeğin bağlanmasına yardımcı olur.

espri-yapan-kadin.gif

Önerilen İçerik; Mutlu Bir Evliliğin 9 Püf Noktası

BuradaBiliyorum.Com

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"