Sozialen Medien

#Eşkıya 3 Mart Neden Yok? EDHO 159. Bölüm Neden Yayınlanmadı? #SosyalMedya #Tv #BB

Eşkıya 3 Mart Neden Yok? EDHO 159. Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine bir kez daha futbol molası verilecek. Hayranlarının salı akşamlarını sabırsızlıkla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine verilen bu ara izleyici de çileden çıkaracak. Atv yıllardır Ziraat Türkiye Kupası maçlarına ev sahipliği yapıyor; özellikle yüksek izlenilirliği olan maçlar ise Atv ekranlarında yayınlanırken daha az izlenecek maçlar ise A Spor ekranlarında izleyicisi karşısına çıkıyor.

Eşkıya 3 Mart Neden Yok?

Ziraat Türkiye Kupasında geçen hata oynana çeyrek final maçlarından sonra yarı finale ismini yazdıran 4 takım belli oldu. Bu takımlar arasında ise Fenerbahçe, Trabzonspor, Antalyaspor ve Alanyaspor yer alıyor. TYarı finalde iki Antalya ekibi kozlarını paylaşırken 3 mart 2020 salı akşamı ise ezeli rekabet ve ebedi dostlukun olduğu Fenerbahçe ve Trabzonspor arasında ise diğer yarı final maçları oynanacak. Her ne kadar yarı finalin ikinci maçları 21 mart 2020 cumartesi akşamına gelse de yarı finalin ilk maçları 3 mart ve 4 mart akşamları oynanacak.

Bu nedenle de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinin 3 mart 2020 akşamı ekranlara gelmesi beklenen 159. bölümü de 10 mart 2020’ye kalacak. Bu durumda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicisi bir hafta dizisinin yeni bölümünü bekleyemezken 2 hafta beklemek zorunda kalacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 3 Mart 2020 akşamı yayında olmaması Eşkıya dizisi için de önemli bir avantaj olacak zira hem Eşkıya hemde maç olsa aynı saatte Eşkıya dizisi bir çok izleyici kaybederdi; özellikle Fenerbahçe ve Trabzonspor izleyicileri Eşkıya’yı bırakıp maça odaklanırdı; maç canlı izlenmezse çok şey kaybedilir ama Eşkıya tekrardan da izlenebilir.

EDHO 159. Bölüm Fragmanı Neden Yayınlanmadı?

EDHO dizisinin 159. Bölüm fragmanın biz 1 mart 2020 pazar akşamı 22:50 de yayınlanmasını bekleriz zira genel olarak Eşkıya dizisi pazar geceleri yeni bölüm fragmanı veriyor; ancak 3 mart akşamı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi  yayında olamayacağı için EDHO dizisi 159. bölüm fragmanı 8 mart 2020 pazar akşamı ATV televizyonlarında ve Youtube kanallarında olacak.

EDHO 159. Bölüm Neden Yayınlanmadı? Ne Zaman Yayınlanacak?

EDHO 159. Bölüm 10 mart 2020 salı akşamı yayınlanacak ancak bize gelen son bilgilere göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için ATV’den 6. sezon onayı da çıkmış; eğer diziden çok önemli bir ayrılık olmazsa EDHO dizisi 6. sezonu ile de 2020 2021 sezonunda da Atv ekranlarında salı akşamları yayın hayatına devam edecek.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"