Sozialen Medien

#Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da koronavirüse yakalanan bir oyuncu yok! #SosyalMedya #Tv #BB

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da koronavirüse yakalanan bir oyuncu yok!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – atv ekranında Salı akşamları yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan bir oyuncunun koronavirüse yakalandığı yönünde bazı iddiaların olduğu konusunu bir okurundan öğrenen Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, durumu yapım ekibine sordu.Köşe yazısında “Yok, nereden çıkıyor böyle şeyler?” şeklinde bir yanıt aldığını ifade eden Sina Koloğlu, tüm oyuncular ve ekibe de dikkatli olmaları uyarısını yaptı.

Koloğlu, “Öyle ‘tedbirleri aldık’la bitmiyor işler” diyerek de yazısını noktaladı. EDHO’nun setinden bugün atv tarafından yapılan paylaşımlarda da alınan önlemler görülüyor. Sete girişte herkesin ateşi ölçülüyor.Set ekibi özel kıyafetlerle çekimlere katılıyor. Ayrıca her mekan önceden dezenfekte ediliyor. Tüm araçlarda da aynı dezenfekte uygulaması yapılıyor.

  #I Am Not Okay With This: Çizgi roman ve dizi arasındaki farklar #SosyalMedya #Tv #BB

Dizide; Onur Tan, Zübeyir Şaşmaz ve Baran Özçaylan olmak üzere 3 yönetmenin ayrı ayrı 40’ar kişilik ekipler halinde çalıştığı açıklandı. İnsan hayatının ön planda tutulduğu bir set ortamı yaratıldığı belirtilirken, araçların da sık sık dezenfekte edildiği bilgisi atv tarafından duyuruldu.

Personelin sosyal mesafeye uyduğu, toplu taşıma yerine emekçilerin tek tek özel araçlarla sete getirildiği, sette hazır sağlık ekibi ve ambulans bulunduğu belirtildi.

65 yaş üstünde olan Sabina Toziya ve Turgay Tanülkü’nün de sahnelerine bir süreliğine ara verildi. Ayrıca oyuncuların her türlü ihtiyaçlarının da karşılandığı vurgulandı.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"