Allgemeines

#Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin: “Tron 10 Kat Daha Fazla Kusurlu”

Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin: “Tron 10 Kat Daha Fazla Kusurlu”

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Tron’un Ethereum’dan 10 kat daha fazla kusura sahip olduğunu iddia etti. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, kripto para topluluğunun Tron’u takılmaktan hoşlandığı ‘çılgın amca’ olarak gördüğünü söyledi.

Bitcoin taraftarları ile yaşanan tartışmada, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Tron’un Ethereum’dan on kat daha fazla kusura sahip olduğunu belirtti.

Ethereum’un teknik raporunu kopyalamakla suçlanan kripto para biriminin Bitcoin maksimalistleri tarafından ‘havalı’ çılgın bir amca olarak görüldüğünü de ekleyen Buterin, tüm bunları Twitter hesabından takipçilerine iletti.

Like, from any serious point of view, any flaw that ETH has from the perspective of BTC community values, Tron has 10x more. And yet, ETH is often a mortal enemy, and yet Tron, at least psychologically, is viewed as a distant crazy uncle it’s cool to be kinda friends with.

— vitalik.eth (@VitalikButerin) July 3, 2020

Beklenmedik İttifak

Daha önce de bildirildiği gibi en önemli Bitcoin taraftarları Şubat ayında Tron CEO’su Justin Sun ile beklenmedik bir ittifak kurdu.

Tron, Ethereum’dan daha önce bir Twitter emojisi alarak yine bir tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu. Konuyla alakalı Udi Wertheimer’ın attığı tweet bu tartışmayı başlattı.

#Tron > #Ethereum

— Udi Wertheimer (@udiWertheimer) July 3, 2020

Buterin başka bir tweet’te bir tarihsel karşılaştırma yaptı. Buter’in ‘Scott Alexander’ın yazdığı bir makalenin ekran görüntüsünü ekledi. Buterin’in dikkatini çeken ve 6 yıl önce yazılan makalede, 27 Eylül 1940’ta Üçlü Pakt ile oluşturulan İkinci Dünya Savaşı’nda Japonya ve Almanya arasındaki şaşırtıcı ittifak ortaklığını anlatıyor.

Yazar Hakkında

.

Neşe Yavuz

Neşe Yavuz

Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com’da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

  #Haftanın Film Önerisi / Pan’in Labirenti #SosyalMedya #Tv #BB

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"