Allgemeines

#Fantastik Yapımların Usta İsmi Max Von Sydow, Hayata Gözlerini Yumdu #SosyalMedya #Tv #BB

Fantastik Yapımların Usta İsmi Max Von Sydow, Hayata Gözlerini Yumdu

Anasayfa » Haberler » Fantastik Yapımların Usta İsmi Max Von Sydow, Hayata Gözlerini Yumdu

Kayra Keri Küpçü
9 Mart 2020 – 18:04
Haberler

100’den fazla film ve dizide rol alan; Game of Thrones dizisinde Üç Gözlü Kuzgun, Star Wars – The Force Awakens filminde de Lor San Tekka olarak karşımıza çıkan ünlü aktör Max Von Sydow 90 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Sydow’un ailesi bugün “kırık bir kalp ve sonsuz bir acı” sözleriyle başlayan bir paylaşımda bulunarak ünlü aktörün yaşamını yitirdiğini duyurdu.

Von Sydow; Kült korku filmi Şeytan, Hannah ve Kız Kardeşleri, Azınlık Raporu ve Zindan Adası gibi birçok başyapıtta rol almıştı.

  #Feinste Pâtisserie: Das Restaurant Sonntags versüßt euch das Wochenende

Ünlü İsveçli yönetmen Ingmar Bergman’ın Yedinci Mühür de dahil 11 filminde rol alan Von Sydow, ölümle satranç oynadığı efsane sahneyle hafızalara kazınmıştı.

Ünlü aktör, dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones dizisindeki mistik 3 gözlü kuzgun rolü ve Flash Gordon filminde İmparator Ming rolüyle de efsane yaratmıştı.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"