Allgemeines

#Feng Shui ile Aşk Hayatınızda Hayallerinizi Gerçekleştirmenin Yolları #SosyalMedya #Tv #BB

Feng Shui ile Aşk Hayatınızda Hayallerinizi Gerçekleştirmenin Yolları

İkinci yazımız ile herkese merhabalar. Eğer Feng Shui hakkında giriş niteliği taşıyan ilk yazımızı okumadıysanız, öncelikle bu yazıyı okuyup uygulamanızı öneriyoruz. Temelleri anlamak, uygulayacağınız yöntemlerin başarısı için büyük önem taşıyor.

İkinci yazımızın teması “Aşk” olacak. Klasik Feng Shui sıralaması ile gitmediğimizi bu konuda bilgili olanlarınız fark etmiş olabilir. Bunun sebebi öncelikle temelleri kurmak ve yapılabilecek basit uygulamalar ile adım adım ilerlemek. Eğer hazırsanız önce bir uyarı ile başlayalım…

1. Başlarda, işler düşündüğünüzden biraz daha farklı gidebilir

Feng Shui’yi evimizde uygulamaya başladığımız ilk zamanlarda daha iyi insanları hayatımıza sokabilmek için gereken siyah ve beyaz objeleri seçmiştik. Bir çift beyaz Türk kahvesi fincanı ve çikolata görünümlü siyah bilyeler. Ancak işler istediğimiz gibi gitmedi. Öncelikle objeler fazla geleneksel olduğu için yaşlı insanları çektiler, sonrasında oturma odasında uyumayı alışkanlık edinen bir annem vardı. Bu da enerjinin çoğunluğunun ona ait olduğu anlamına geliyordu. Önümüzdeki üç ay boyunca bir günümüz bile annemin yaşlı misafirleri olmadan geçmedi. Sonunda ablama buna neden olabilecek şeyleri anlattım ve tılsımları salondan kaldırdığımızda her şey normale döndü. Bunu anlatma nedenim şu, temelleri yeterince anlamak biraz zaman alıyor ve bazı şeyler beklentinizin dışında ilerleyebiliyor. Buna sabretmeli ve her seferinde sadece bir adım gidebileceğinizi kabul etmelisiniz. Enerji kontrolü, uzun ve karmaşık bir yol, ancak bir yol. Bu da, bir adım bile ilerleseniz bulunduğunuzdan daha iyi bir yerde olacağınız anlamına geliyor.

  #Sivilceye Neden Olan Besinler #SosyalMedya #Tv #BB


2. Ivır zıvırdan kurtulun

fengshuiıvırzıvır

Bunun ne kadar önemli olduğunu anlatmak ile bitirebileceğimizi sanmıyoruz. Eğer henüz evinizdeki fazla eşyalardan kurtulamadıysanız, yapacağınız her düzenlemenin çarpık sonuçlar vereceğini söylemek zorundayım. Bir çekmeceyi açtığınızda tıkış tıkış bir görüntü ile karşılaşmak, kenara yığılmış halı yığınlarının yanında uyumak, baza tarzı bir yatağın altına birikmiş dağınıklık sizinle olduğu sürece, diğer adımların işe yaramasının imkanı yok! Şimdi ilk yazımıza dönün, adımları uygulayın ve bu adıma geri gelin.

3. Artık Feng shui ile aşk hayatınızı etkileyecek etkenleri anlatmaya başlayabiliriz. Aşkı evinize getirme vakti…

kalpüzerindeyananışıklar

Hem adım adım uygulayarak sonuç alabileceğiniz, hem de bu sırada felsefeyi kolayca anlayabileceğiniz serimizin ilk aşaması olan aşk hayatını düzenleme ile başlıyoruz. İlk durak antreniz. Bir eve enerji girerken ilk olarak giriş kapıdan geçer ve evinizin antresinden odalara dağılır. Bu sebeple antrenizin önemi çok büyük. Ardından etki noktası olarak yatak odanız, salon ve banyonuz geliyor. Elbette, zihinsel odalarınız olan bilinç altınızı ve evrene gönderdiğiniz sinyalleri de düzenleyeceğiz. Böylece bir aşk mıknatısı haline geleceksiniz. Heyecanlandınız mı? Hadi başlayalım!

  #Pearl stellt neues Full HD Streaming- und Aufnahmegerät vor

4. Antreniz hangi sinyalleri veriyor?

feng shui aşk

Hayal ederek başlayalım. Bir kadının evine giriyorsunuz. Karşıda duvarda gülümseyen bir fotoğrafı asılı. Konsolda bir lamba, sevimli bir ördek biblosu ve içinde evin anahtarlarının olduğu bir kase yer alıyor. Sizce bu kadının nasıl bir aşk hayatı olacaktır? Üzücü ancak kalıcı bir ilişkide mutlu olması oldukça zor bir ihtimal. Düşünün. Çift kişilik bir otele gittiyseniz eğer ne görürsünüz. İki değil mi? Yatağın iki yanına yerleştirilmiş iki komodin ve üzerinde iki adet lamba. Neden? Çünkü insana çift dediğinde aklına gelen şey 2 rakamıdır. Bilinç altınız bu şekilde kodlandığından, dekorasyonda da bu tarz bir yaklaşım tercih edilmiştir. Eğer üstteki kadın örneğine dönersek, bu kişinin kendisi çoğunlukla çift bir yaşam istediğini söyleyip duruyor olabilir, ancak daha evin girişinde her objenin tek bir şekilde yerleştirilmesi bilinç altının farklı bir sinyal verdiğinin kanıtıdır.

  #Adventsvergnügen #17: Hot Drinks mit Schweppes


5. Çift sinyalleri vermeyi öğrenin

feng shui aşk

Çift sinyalleri verebilmek ilişkiye başlamanın en önemli adımlarından biri. Bilinç altınızın yansımaları muhtemelen evin her yerinde. Öncelikle bunları tespit etmek gerekiyor. Sonrasında bir alışverişe çıkın. Harika bir çiftin fotoğrafını antrenize asarak başlayabilirsiniz. Ya da yatak odanıza pembe kalp şeklinde bir halı. Çift resimleri, çift biblolar ve çift abajur kullanmak yaygın bir tedavidir. Bir arkadaşım, evine gelecekteki sevgilisinin beğeneceğini düşündüğü harika bir erkek terliği almıştı ve her gün terliklerini antrede hayali sevgilisinin terliklerinin yanına bırakarak işe gidiyordu. Bu harika bir yöntem. Sizde bu tarz, içinizden gelen deneysel şeyleri kullanabilirsiniz.

6. Yatak odanızı düzenleyin

feng shui aşk

Yatak odanız dinlenme ve romantizm kaleniz. Ancak farkında olmadan burayı dünyevi ağırlıklarla doldurup enerjisini bozmuş olabilirsiniz. Şimdi, önce yatak odanızın enerjisini düzeltelim, sonra romantizmi yakalamanız için bir kaç ipucu vereceğiz.

Bitkilerinizi odadan çıkararak başlayalım. Yaşama ve büyümeyi seven bitkiler dünyevi enerjiyi temsil ettiğinden yatak odasına getirilmesi tavsiye edilmeyen ilk eşyalardan biri. Odanızda fatura biriktirmek, televizyon veya spor aleti bulundurmak enerji akışını bozan şeylerden. Ayrıca başınızın üzerinde kitaplık gibi ağır eşyaların olması da sakıncalı. Çok acele etmeden yavaş adımlarla odanızı bu malzemelerden arındırın.

  #Brad Pitt Filmleri - IMDb Puanına Göre En İyi Brad Pitt Filmleri

İyi enerji için altı boş yatak kullanın. Biriktirmeyi sevdiğimizin bir kanıtı olan bazalar Feng Shui açısından pek tavsiye edilen eşyalardan değil ancak ille de bu şekilde yatmanız gerekiyorsa altlarının düzenli olduğundan emin olun.

7. İmparator pozisyonuna geçin

feng shui aşk

Yatağınızı imparator pozisyonuna yerleştirmek hayatınızda daha fazla kontrol kazanmanıza yardımcı olur. Kısaca İmparator pozisyonu odada kapıyı en rahat gören, ancak kapıya en uzak bölge olarak tarif edilebilir. Sağ taraftaki gibi kare bir odanız varsa, en doğru yön yeşil ile gösterilen yatağın yeridir ancak sol taraftaki gibi şekilsiz bir odada kalıyorsanız ve uzak kısım kapıyı görmüyorsa, kapıyı gören yakın bölgeyi tercih edin. Yatağı kapının tam karşısına koymak zorunda kaldığınız durumlar çok tavsiye edilmese de kuytu bir köşede kalmaktan iyidir. Tedavi olarak kapı ile yatağın arasına küçük bir opal kristali asabilirsiniz. (Eğer maddi gücünüz gerçekten kısıtlı ise bir avize taşı bile iş görecektir.)

8. Alışverişe çıkın!

feng shui aşk

Evet, Feng Shui felsefesinde en sevdiğimiz kısım, alışveriş ? Şeftali rengi, Feng Shui için aşkın rengidir. Odanızı bu renge boyamak aşk hayatınıza iyi bir hava getirebilir. Eğer bu sizin için çok masraflı ise, şeftali çiçeği bir yatak örtüsü veya kırlent seti alarak (çift almayı unutmayın) evrene aşk aradığınızı fısıldayabilirsiniz.

  Şimdiki İrlandalılar eski Türkler olabilir mi?

İmkanınız varsa yatağınızın her iki yanına küçük komodinlerden alıp üzerlerine aydınlatma eklemek her zaman iyi şans getirir. Yatağınızın arkasında hafif bir yatak başlığı olması da önemlidir. Özellikle yatağınızın arkası pencereye denk geliyorsa. Maddi durumunuz elveriyorsa yeni bir yatak almak aşk şansınızı yeniler. Çift kişilik yatakların çift şansı daha yüksektir ancak odanızda böyle bir boşluk bulunmuyorsa yastık ve kırlentlerinizi çift alabilirsiniz.

Pudralık boyutunda bir aynayı yatağınızın altına koyarak alacağınız çıkma tekliflerinin sayısını yükseltebilir, mutlu evlilikleri olan arkadaşınızdan bir iki eşya isteyerek evlilik şansınızı artırabilirsiniz. Bu objelerin mutlaka çok büyük olmaları gerekmiyor. Bir çay kaşığı veya kahve fincanı bile işinizi görebilir.

Son olarak odanızın dekorasyonuna özen gösterin. Unutmayın, eviniz sadece yaşadığınız yer değil, hayatınızın bir yansıması. Odanızı bile kontrol altına alamazken hayatınızı nasıl alabilirsiniz? Yaşam alanlarınızın düzenli olduğuna emin olun.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"