Sozialen Medien

#Gal Gadot’lu Wonder Woman 1984’dan Yeni Görseller Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

„Gal Gadot’lu Wonder Woman 1984’dan Yeni Görseller Yayınlandı“


Gal Gadot’un başrolünde yer aldığı, Patty Jenkins imzalı Wonder Woman 1984’dan yeni görseller yayınlandı. Merakla beklenen film, 5 Haziran’da vizyona girecek.

DC Comics’in en sevilen karakterleri arasında yer alan Wonder Woman, 2017 yılında vizyona giren solo filmiyle sinema dünyasında da DC’nin en önemli karakterlerinden biri hâline gelirken, dünya genelinde 821 milyon dolar hasılata ulaşarak kadın süper kahramanlara odaklanan filmlerin izleyici çekmeyeceği yönündeki yanlış algıyı adeta yerle bir etti. İlk solo filminde yakaladığı bu başarıyla DC Sinematik Evreni’ne öncülük eden karakter hâline gelen Wonder Woman, bu yıl devam filmiyle beyazperdeye geri dönecek.

Wonder Woman 1984 adını taşıyan devam filmi için meraklı bekleyiş sürerken, filmden yeni görseller yayınlandı. Entertainment Weekly tarafından yayınlanan bu görsellerde Diana Prince, yani Wonder Woman’ı yeni kostümü içinde görme şansı yakalıyoruz. Ayrıca Chris Pine, Kristen Wiig ve Pedro Pascal tarafından canlandırılan karakterler de bu karakterlerde bu görsellerde karşımıza çıkıyor.

Wonder Woman 1984’un yönetmen koltuğunda ilk filmin de yönetmeni olan Patty Jenkins oturuyor. Filmin senaryosunda ise Patty Jenkins’in yanı sıra 2014 yapımı Godzilla’nın senaristi Dave Callaham ile çizgiroman dünyasının önemli isimleri arasında yer alan Geoff Johns‘un imzasını taşıyor.

Wonder Woman 1984, 5 Haziran 2020’de Vizyona Girecek

Gal Gadot ile beraber filmin oyuncu kadrosunda Wonder Woman çizgiromanlarının en önemli kötü karakterlerinden Cheetah’ya hayat veren Kristen Wiig, filmin asıl kötüsü olacağı düşünülen Maxwell Lord’u canlandıran Pedro Pascal ve ilk filmde Steve Trevor rolüyle sinemaseverlerin gönlünü kazanan Chris Pine yer alıyor. Bu noktada Pine’ın devam filminde nasıl geri döneceği merak konusu olmaya devam ediyor.

ÖWonder Woman 1984, DC Sinematik Evreni açısından ana hikâyeye bağlanan bir yapıya sahip olmayacak. Adından da anlaşılacağı üzere izleyicileri geçmişe götürecek olan film, DC Sinematik Evreni’nde olup bitenlerden etkilenmeyen, münferit bir hikâye anlatacak.

Merakla beklenen Wonder Woman 1984, 5 Haziran’da vizyona girecek.Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"