Technologie

Galaxy S10+’tan izler taşıyan 8 kameralı iPhone 12 Pro konsepti [Video] – BB

Her yeni iPhone modeli öncesi ortaya çıkan konsept çalışmalar yeni iPhone hakkında detaylar sunuyor. ConceptsiPhone isimli bir YouTube kanalı bu yıl satışa sunulacak iPhone 12 Pro modeliyle ilgili bir konsept çalışma hazırladı.

Paylaşılan videoya bakıldığında iPhone 12 Pro cihazının hem ön hem de arka yüzeyi dikkat çekiyor. Yeni iPhone modelinin ön tarafı Galaxy S10 ailesindeki görüldüğü üzere ekrana entegre edilmiş çift kameraya sahip. Ekrana entegre edilen dört kamera sayesinde telefonun sonsuz ekran deneyimi yaşattığını söyleyebiliriz ancak Apple’ın böyle bir tasarıma imza atacağını pek düşünmüyoruz. Çünkü Apple’a yakın kaynaklar şirketin bu yılki iPhone modelinde daha ince TrueDepth kamera sistemini tercih edeceğini söylüyor. Telefonun ön tarafında olduğu gibi arka tarafında da dört farklı kamera göze çarpıyor.

iPhone 12 satış fiyatı ne olacak?

Teknoloji dünyası tarafından dört gözle beklenen 2020 model iPhone’ların iPhone 12 ismiyle satışa sunulacağı belirtiliyor. 5,4 inç OLED ekrana sahip olacağı dile getirilen iPhone 12’nin çift arka kameraya destek vereceği dile getiriliyor. Telefonun fiyatının ise 699 dolar olacağı iddia ediliyor.  Max’in ise 6,1 inç OLED ekranın ve çift arka kameranın kullanılacağı söyleniyor. Telefonun fiyatının ise 799 dolar olacağı konuşuluyor. 6,1 inç OLED ekranlı Pro modelinde ise 120 Hz ekran, üçlü kamera sistemi ve 3D ToF sensör beklenen özellikler arasında. Telefonun beklenen başlangıç satış fiyatı ise 999 dolar.

İlgili video


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!