Sozialen Medien

#Gel Dese Aşk’ın Yasemin Düdenli’si Şebnem Bozoklu hikayeyi övdü! #SosyalMedya #Tv #BB

Gel Dese Aşk’ın Yasemin Düdenli’si Şebnem Bozoklu hikayeyi övdü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay –  8 Mart Pazar akşamı ilk bölümü atv ekranında izleyicilerle buluşan Gel Dese Aşk dizisinde 20 yıllık evli olan, kontrol bağımlısı, 40’lı yaşlardaki Yasemin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, dizi için çok çalıştıklarını söyledi.

Dizi TV programının mikrofonlarına senaryodan çok etkilendiğini de anlatan Bozoklu, “Senaryosunu okuduğumdan beri üzerine düşündüren, her oynayacağım sahne için, içinde olmadığım bir çok sahne için izlerken nasıl olacağını hayal edip heyecanlandığım,bana çok enteresan gelen bir iş” açıklamasını yaptı.

Rollerini seçerken ilk önce kendisini heyecandırmasının önemli olduğuna vurgu yapan Şebnem Bozoklu, Dizi TV’deki röportajında karakteri şöyle anlattı: “Daha iyi oynayabilmem için o karakterle ilgili olmam lazım. Birbirine de uzak karakterler seçiyorum. Benim için zor bir karakter. Hayatı elinde tutmak istiyor. Bütün olasılıkları önden görebilmek istiyor. Bunun için çok ciddi bir motivasyonu var. Kontrolü elinde tutmak üzerine.”

  #The Boys Staffel 3 mit Supernatural-Star: Erste Bilder von Soldier Boy werden Marvel richtig ärgern

Yasemin Düdenli Kimdir?

40-45 yaşlarında, evli iki çocuk annesi. Kızının hastalığının vicdan azabını yaşıyor. Hayattan zevk almak, gerçekten mutlu olmak onun için bir ihanet olduğu için hayatı hem kendine hem kocası Murat’a zindan ediyor. Hayatlarına Bahar’ın girmesi ile tüm dengeleri alt üst olacak. Önce kusursuz evliliği daha sonra da kendi ile ilgili bildiği tüm gerçekleri yeniden yazacak.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"