Sozialen Medien

#Gelinim Mutfakta 4 Mart Çarşamba 473. Bölümde gün birincisi kim oldu? #SosyalMedya #Tv #BB

Gelinim Mutfakta 4 Mart Çarşamba 473. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 473. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek ve eşit puanları Başak Kuvel ve Ezgi Yıldırım aldı! Çeyrek altını ise, kura çekimi sonrasında bir gelin kazandı!

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği programda günün en düşük puanını 7 puan ile Özlem hanım aldı. Ürek, tek tek sonuçları açıkladı. O anlarda heyecan bir hayli yükseldi. Günün en düşük ikinci puanını 8 puan ile Elif hanım aldı. 12 puan ile günün kazanan ismi Başak hanım oldu. Ezgi hanım ise 11 puanda kaldı.

Bugün ayrıca Özlem, puanlama sonrasında Çiğdem Hanımın tavırlarına fazla dayanamadı ve sinirden önündeki bardağı alarak yere fırlattı! Bu durumu görenler şoke oldular. Sonrasında kaynanası Nurten Hanım ile birlikte stüdyoyu terk etti. Olayı öğrenen Fatih Bey içeri girdi ve Özlem ile Nurten Hanımı çağırdı. Çiğdem Hanımı uyaran Fatih Bey, aynı olayın yaşanması durumunda diskalifiye edeceğini tüm yarışmacılara bildirdi…

  #Arka Sokaklar 557. Bölüm

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"