Allgemeines

#Guardians of Galaxy Ekibi Thor Filminde Yer Alacak #SosyalMedya #Tv #BB

Guardians of Galaxy Ekibi Thor Filminde Yer Alacak

Yazar Kübra Gaburga üzerinde
10 Mart 2020

Yeni Thor filmi Thor: Love & Thunder‘dan gelişmeler gelmeye devam ediyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin en merak edilen projeleri arasında yer alan Guardians of the Galaxy Vol. 3 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Serinin ilk iki filmini yöneten James Gunn meselesi yüzünden filmin vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

Filmde, Groot karakterini seslendiren Vin Diesel ise Guardians of the Galaxy serisindeki bazı karakterlerin yeni Thor filminde yer alacağını açıkladı. James Gunn’ın kendisiyle konuşmasından sonra bu durumu öğrendiğini dile getiren Diesel, bu fikir için çok heyecanlı olduğunu sözlerine ekledi.

  #Adventsvergnügen #8: Nachhaltige Wohlfühlmomente mit Speick Naturkosmetik

Öte yandan Chris Hemsworth‘ün Thor rolüyle geri döneceği, ona Thor: Ragnarok’taki Valkyrie rolünü yineleyen Tessa Thompson ve Jane Foster rolüyle geri dönecek olan Natalie Portman eşlik edecek. Yine geçen günlerde yapılan açıklamalara göre ise filmde kötü karaktere usta oyuncu Christian Bale hayat verecek.

Thor: Love & Thunder 5 Kasım 2021’de vizyona girecek.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"