Sozialen Medien

#Güldür Güldür Show 13 Mart Cuma 227.bölümde çok eğlenceli skeçler var! #SosyalMedya #Tv #BB

Güldür Güldür Show 13 Mart Cuma 227.bölümde çok eğlenceli skeçler var!

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Cuma akşamı Show TV’de…

Hayatını yalnızca beş kelime ile sürdüren İsmail’i, arkadaşları 8 yıl sonra fark edince nasıl bir tepki gösterecekler? İsmail gerçekten de hayatın şifresini çözmüş olabilir mi? Görgüsüz oldukları kadar da zengin olan kardeşler Naime ve Şevket’in bu seferki hedefleri kimler olacak? Yeni kiracıları fitness salonu sahipleri Burcu ve Feridun, Naime ve Şevket’le anlaşabilecekler mi? Naime ve Şevket aradıkları aşkı bu seferki kiracılarında bulabilecekler mi?

  Mindhunter 3. sezon iptal edilecek mi? - BB

Yaralara merhem olan program “Yaralı Show” bu hafta hangi yaralı isimlere yer veriyor? Türk sanat müziği sanatçısı Kazım, program aracılığıyla derdini dile getirebilecek mi? Burcu’ya yazdığı şiirlerle açılmak isteyen Bilal, beden dersinde açılmak isterse ne gibi zorluklarla karşılaşabilir? Bilal’in annesinin aldığı eşofman takımı Bilal’in amacına ulaşmasına nasıl engel olacak?

Tiyatro kursundan alacağı eğitimle büyük başarılara imza atacağına inanan Özge ve Çetin’in kurstaki ilk günleri nasıl geçecek? Tiyatro kursunun sahibi Mesut işinde gerçekten duayen mi?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 13 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"