Sozialen Medien

#Güldür Güldür Show’un Naime’si Ecem Erkek kadınların öğretilmiş çaresizliğine isyan etti! #SosyalMedya #Tv #BB

Güldür Güldür Show’un Naime’si Ecem Erkek kadınların öğretilmiş çaresizliğine isyan etti!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Güldür Güldür Show’un Naime’si Ecem Erkek, son dönemin dikkat çeken yetenekleri arasında yer alıyor. Onedio’nun youtube kanalında hayranlarından gelen soruları yanıtlayan oyuncu, normal hayatında tembel birisi olduğunu söyledi.

Evde oturup, müzik dinleyip, dizi izlediğini ve spor yaptığını anlatan Ecem Erkek, “Ekmek yemem hobimdir” ifadesini kullandı. Oyuncu, herkese göre bu hayatta bir rol olduğunu ve isteyen herkesin de oyunculuk yapabileceğini belirtti.

Son dönemde diyet yaptığını belirten Ecem Erkek, “12 kilo verdim” diyerek bunu başarı olarak saydı. Sahnede yabancılaşmanın fena bir şey olduğunu ve fazla düşünmemek gerektiğini anlatan Ecem Erkek, “O peruklu ve bıyıklı halimden çıkıp şöyle yukarıdan kendine baktığın da böyle oluyorsun (eliyle yüzünü kapatıyor)” açıklamasında bulundu.

  #Öğretmen 5.Bölüm Fragmanı ve Özeti izle

Güzellik meselesini öğretilmiş, ezberletilmiş bir konu olduğuna değinen oyuncu, “Kadın dediğin ince olmalı, kadın dediğin makyaj yapmalı, kadın dediğinin tüyü olmamalı. Ne acılar çekiyoruz yani.Kime ne, kim yazmış ki bu kuralı. Kadın dediğinin böyle olması gerektiğini kim yazmış? Boş ver ya, istediğiniz gibi yaşayın. Bak makyaj yok, bir şey yok. Kim diyor bana makyaj yap diye? Sizi beğenen öyle beğensin, beğenmeyen de beğenmesin. Çok da lazım” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Videodan programı izleyebilirsiniz:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"