Sozialen Medien

#Gülse Birsel ve Gupse Özay’ın başarıları kadın oyuncuları gururlandırıyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Gülse Birsel ve Gupse Özay’ın başarıları kadın oyuncuları gururlandırıyor!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Türkiye’da kadın komedyenlerin az olması, genelde erkek komedyenlerin öne çıkması gibi bir durum var. Bu durumu değiştiren ve kadınlar yönünde olumlu bir denge sağlamaya çalışan Gülse Birsel ve Gupse Özay öne çıkıyor.

Bu iki isme şimdilerde Yasemin Sakallıoğlu da eşlik etmeye başladı. En son Zengo isimli filmde Şahan Gökbakar’ın yönetmenliğinde kendi yazdığı komedi hikayesinin başrolünde yer alan Sakallıoğlu, Milliyet gazetesine konuştu.

“Türkiye’de kadın komedyenlerin az olduğunu düşünüyor musunuz?” şeklindeki soruya Sakallıoğlu, şu yanıtı verdi: “Gülse Birsel ve Gupse Özay’ın filmleri milyonlar izleniyor. Komik erkek ve kadın yoktur, senaryo vardır. Yoksa onca iyi oyuncuların işleri neden tutmuyor? İçerik önemli…”

  #Güldür Güldür Show’un Yeter’i Doğa Rutkay’ın anlam dolu mesajı! #SosyalMedya #Tv #BB

Gülse Birsel ve Gupse Özay’ın başarılarının kadın oyuncular üzerinde ne büyük etkileri olduğu aslında bu sözlerden de anlaşılıyor. İki ünlü isim komedi de kadın oyuncuların gururu…

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"