Sozialen Medien

#Güven Kıraç’tan sonra Hekimoğlu dizisinin yeni sürprizi! #SosyalMedya #Tv #BB

Güven Kıraç’tan sonra Hekimoğlu dizisinin yeni sürprizi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu, ilk başladığı günden bu yana sürekli gündemde kalmayı başardı. Güçlü oyuncu kadrosu ve ekranda bambaşka bir konsept ile yer alan Hekimoğlu, televizyonu artık izlemeyen bir kitleyi dahi ekrana çekmeyi başardı.

Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık gibi usta isimlerin arasına bu sefer de Güven Kıraç katıldı. Vahap Ergün olarak izlediğimiz Kıraç’ın gelişi ile diziye hem renk geldi hem de sahneler daha da derinlik kazandı.

Şimdi sırada Belçim Bilgin’in yapıma katılması bekleniyor. Bilgin’in de gelişi ile usta isimlerin sayısı bir hayli artmış olacak.

  #Wrong Turn zuerst bei Sky und neuer Kinostart für Monster Hunter!

Çok iyi ve güçlü isimlerden kurulu olan kadrosuna yapılan yenilikler Hekimoğlu dizisine artı puan olarak yazılıyor. Ekibin kendi içinde de iyi anlaşıyor olması reytinglere yansıyor.

Güven Kıraç ve Belçim Bilgin’in kadroya katılması yapımın bir adım daha öteye taşıyacak ve izleyiciyi biraz daha kendisine bağlayacak.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"