Hailee Steinfeld, Disney ’ın Hawkeye Dizisinde Rol Alacak

Variety’nin haberine göre Oscar-Adayı olan oyuncu Hailee Steinfield‘a, Disney ‘ın dizilerinden biri olan Hawkeye için rol teklif edildi, ki bu da Hailee’nin Jeremy Renner’ın baş rolünü aldığı karakteri oynayacağı anlamına geliyor. Dizide oynayacağı muhtemel karakterin adı Kate Bishop olacak. Kate çizgi-romanlar’da, Hawkeye’dan sonra onun adını almış ve Young Avengers takımının bir üyesi olmuştur.

Jeremy yine dizi kadrosunda bulunacak ve dizi Clint ile Kate arasındaki ilişkiyi konu alacak. Muhtemelen dizinin sonunda da Kate’in Hawkeye olduğunu göreceğiz, bu da diğer filmlerde gözükebileceği anlamına geliyor. Aynı zamanda Kevin Faige, Daredevil (çok seviyorum şu diziyi <3 ) ve ABC’nin Agents Of S.H.I.EL.D dizisinde olduğu gibi, Hawkeye dizisinin yapımcılığını da üstleniyor. Ve Hawkeye dizisi, diğer dizilerin aksine, MCU evreninin direkt olarak bir parçası olacak (AOS MCU evreni içinde olsa da, filmlerde yer almıyorlar).

  #Bir Oturuşta İzleyip Bitireceğiniz 37 Sürükleyici Anime Dizisi

Aslında Hailee, bu yılın sonlarında Apple dizilerinden biri olan Dickinson dizisinde  Emily Dickinson rolü ile karşımıza çıkacak. Bununda öncesinde kendisini Bumblebee filminde görmüştük, film gişede beklenilen başarıyı elde edememiş olsa da Hailee başarılı bir iş çıkarmıştı fakat eleştirmenlerden çok iyi yorumlar almayı başardığı ve çok iyi bir performans sergilediği filmi ise 2016 yılındaki Edge of Seventeen olmuştu.

'Hawkeye': Hailee Steinfeld Disney'da Rol Alacak - Geekrobats

Variety’nin dediğine göre sadece Hailee’ye rol için teklifte bulunmuşlar, ama Hailee’nin daha kabul edip etmediği belli değil. Yani bu oyuncu seçimi doğru çıkmazsa çok şaşmayın. Ama görünüşe göre Marvel’ın oyuncu seçimlerindeki tutumunu, film için oyuncu seçermiş gibi aynı tutuyor, bu da onların bu konuyu önemsediğini gösterir. Hawkeye dizisi için Jonathan Igle yapımcı ve yazar olarak işe alındı fakat dizi 2021 yılına kadar çıkışını yapmayacak.

  #Steven Spielberg’in Amazing Stories Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

'Hawkeye': Hailee Steinfeld Disney'da Rol Alacak - Geekrobats

'Hawkeye': Hailee Steinfeld Disney'da Rol Alacak - Geekrobats

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .