Sozialen Medien

#Hannah Gadsby’nin Yeni Şovu Douglas Mayıs Ayında Netflix’te! #SosyalMedya #Tv #BB

Hannah Gadsby’nin Yeni Şovu Douglas Mayıs Ayında Netflix’te!

Çığır açan stand-up şovu Nanette‘in Netflix’te yayınlanmasından iki yıl sonra Hannah Gadsby, yeni gösterisi Douglas’ın tüm dünyada aynı anda 26 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacağını duyurdu.

Avustralyalı komedyan kendi Twitter hesabından yayınladığı videoda yeni şovu “Douglas” için şunları söylüyor: “Onu izlemeniz için sabırsızlanıyorum. İyi olacak. Eğer beğenirseniz tabi… Beğenmezseniz de iyi olacak ama siz haksız olacaksınız”.

Gadsby’nin ilk gösterisi Nanette 2018 yılında Netflix’te yayınlanmıştı. Hem eleştirmenlerin hem de izleyicilerin büyük beğenisini kazanan bu gösteri Gadsby’e 2018 yılında bir Peabody, 2019 yılında da bir Emmy ödülü kazandırmıştı.

Nanette‘in alışılagelmiş stand-up şovlarından çok daha sert bir yapım olduğunu, homofobi, psikolojik rahatsızlıklar üzerine çarpıcı gerçekleri insanın yüzüne bir yumruk gibi indirdiğini özellikle belirtmek gerek. Eğer henüz izlemediyseniz, hemen şimdi gidip izleyin. İzlediğinize kesinlikle pişman olmayacağınız muazzam bir iş çünkü.

  #“Backstreet Rookie” Dizisinin Yeni Fragmanı Yayında! #SosyalMedya #Tv #BB

İsmini Gadsby’nin en büyük köpeği Douglas’tan alan şov, geçtiğimiz yıl Melbourne’da sergilenmeye başlanmış; Nisan 2019’da San Fransisco’da sahne almış ve son olarak da geçtiğimiz yaz New York’ta sergilenmişti.

Douglas “köpek parkında Rönesans’a uzanan, komedinin en parlak ve şaşırtıcı zihinlerinden birinin rehberliğinde bir tur” olarak tanımlanıyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"