Technologie

Harman Kardon imzalı üç yeni gelişmiş kablosuz kulaklık

Tam altı yıldır kulaklık pazarında yeni ürün tanıtmayan Harman Kardon, CES 2020 kapsamında üç yeni kablosuz kulaklık ile karşımıza çıktı.

Harman Kardon, ses konusunda dünyanın en önemli isimleri arasında yer alıyor. Firmanın CES 2020’de görücüye çıkardığı modellerinde ilki Fly TWS adına sahip. Bir şarj haznesiyle gelen bu yukarıda görebileceğiniz model, kulaklık içi formunda kulaklıklar barındırıyor. 5 saatlik pil ömrü sunan bu kulaklık, hazne ile toplam 15 saat kullanım getiriyor. Kulaklıkları biraz büyük duran ürün, hızlı şarj destekli ve tere karşı dayanıklı tasarlanmış. Dokunmatik kontrol desteği de sunan modelin fiyatı 150 dolar seviyesinde yer alıyor. Firmanın diğer modeli ise aşağıda görebileceğiniz Fly BT. Boyun ipiyle tasarlanan bu model de yine kulak içi formunda ve bir şarj haznesi taşımıyor. Tam sekiz saate kadar pil ömrü sunan ve daha çok sporculara hitap eden kablosuz kulaklık, 100 dolarlık bir fiyatı bulunuyor.

Harman Kardon kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harman Kardon imzalı son model ise Fly ANC

Diğerlerinden farklı olarak kafa üstü formunda hazırlanan aşağıda yer alan kulaklık, adında da geçtiği üzere gürültü engelleme özelliğine sahip. Gürültü engelleme açıkken 20 saat, kapatıldığı zaman ise tam 30 saat pil ömrü sunan modern görünümlü kulaklık, 40 mm sürücüler üstüne kuruluyor. Kulaklık 250 dolar fiyat etiketiyle önümüzdeki aylarda raflardaki yerini alıyor.

Harman Kardon kablosuz kulaklık

İlginizi Çekebilir

Elektrikli motosiklet APEX

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"