Allgemeines

#HBO, The Last of Us Dizisi Çekiyor! #SosyalMedya #Tv #BB

HBO, The Last of Us Dizisi Çekiyor!

Özay Şen
6 Mart 2020 – 08:21
Dizi Haberleri

Yıllardır çektiği dizilerle kendinden bahsettiren HBO, oyun dünyasının başyapıtlarından biri olan The Last of Us için bir TV dizisi çekeceğini resmen duyurdu!

Olur mu, olmaz mı diye düşündüğümüz sorulardan biriydi; The Last of Us dizi ya da film olur mu? Bu büyük soru sonunda bir cevaba ulaştı. Cevap ise evet. Hem de kocaman bir EVET!

2013 yılında Sony PlayStation konsolu için Naughty Dog firması tarafından özel olarak hazırlanan The Last of Us, biz oyunculara benzersiz bir deneyim sunmuştu. Serinin devam oyunu da bu yıl içerisinde çıkacak. Birkaç kere ertelenme durumu yaşadık ama olsun. Sonunda bu yıl The Last of Us 2’ye de kavuşacağız.

  #İnsanın İçinde Umutlar Yeşerten Bir Film : Özgürlük Yazarları

Biz tam serinin devam oyununu beklerken HBO’nun resmi Twitter hesabından The Last of Us dizisi geleceği duyuruldu. Serinin başında bol ödüllü Chernobyl dizisinin senaristi Craig Mazin ve Naughty Dog firmasının ikinci başkanı Neil Druckmann olacak.

Ortak yapımcılar arasında HBO’nun yanı sıra Sony Pictures Television ve PlayStation Productions da olacak. Henüz dizinin neyi konu alacağı ve nasıl konu edineceği bilinmiyor. Ancak duyurunun yarattığı olumlu etkiye ve yapım ekibine bakılırsa oldukça iyi bir iş çıkacağı kesin.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"