Sozialen Medien

Hercai Dizisi Yeni Sezon Neden Ertelendi? Kesin Başlama Tarihi Ne Zaman?

Bir son dakika gelişmesi yaşandı ve Hercai dizisinin yeni sezona başlama tarihi ertelendi. Bu beklenmedik gelişme sonrasında diziyi merakla bekleyenler Hercai dizisinin geç başlayacağını öğrenince şok oldular. Hercai Dizisi Yeni Sezon Neden Ertelendi? Hercai Dizisi Yeni Sezon neden başlamadı niçin gecikti, çekimler mi yetişmedi gibi sorular merak edilirken Hercai Kesin Başlama Tarihi Ne Zaman? sorusu ilk akıllara gelen soru oldu.. Sırasıyla cevaplayalım tüm soruları.

Hercai Dizisinin Yeni 2. Sezona kesin başlama tarihiHercai Dizisi Yeni Sezon Neden Başlamadı – Ertelendi?

Yaz boyunca Hercai dizisinin başlamasını dört gözle bekleyenler biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. Çünkü dizinin çekimleri devam etmesine rağmen hem çekimlerin biraz daha stoklanması hem de aşırı sıcaklar nedeni ile çok fazla çekim yapılamamış olması nedeniyle dizinin bir hafta ertelenmesine yapımcı ve Atv kanalı ortaklaşa karar verdi. Elbette bu karar diziyi uzun süredir bekleyenleri çok üzecek. Çünkü hasret kaldıkları dizisi fazladan bir hafta daha bekleyecek olmaları zaten sabırları tükendiği için izleyenlere oldukça zor gelecek.

Hercai Yeni 2. Sezon ne zaman başlıyor kesin başlama tarihiAtv ekranlarında cuma günleri yayınlanan ve yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği, kadrosunda Ebru Şahin, Akın Akınözü, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Oya Unustası ve Macit Sonkan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin 13. bölümüyle yeni sezona başlaması ve 13 Eylül Cuma günü ekranlara gelmesi bekleniyordu. Ancak 13 Eylül cuma günü Atv yayın akışında Hercai dizisi yer almıyor..

Atv  kanalının yayın akışına göre 13 Eylül Cuma akşamı Hercai dizisinin yerine kanalda saat 20.00 da ‘Star Wars Rogue One’ adlı yabancı film ekrana gelecek. Hercai dizisinin ise bir değişiklik olmadığı takdirde Atv ekranlarında 20 Eylül Cuma akşamı başlaması bekleniyor. Ancak bu değişiklik izleyiciyi kızdıracak cinsten. Hercai Dizisi Yeni Sezon Neden Ertelendi? çünkü çok fazla sıcak var Mardin’de ve beklentilerin üstündeki bu sıcaklardan dolayı çekimler yavaş ilerliyor. Stok bölümler de hazırlamak isteyen dizi ekibi bu nedenle bir hafta geç başlayacak ekrana.

Hercai Dizisi Yeni Sezon Neden ErtelendiHercai Dizisi Yeni 2. Sezon Kesin Başlama Tarihi Ne Zaman?

Hercai dizisi 12. bölümü ile Mayıs ayını sonunda sezon finali yapmış ve Eylül ayında tanıtım fragmanları dönmeye başlamıştı yeni sezon için. 2. sezon için bomba bir giriş yapmak isteyen Hercai dizisi daha önce başlama tarihi olarak açıklanan 13 Eylül cuma gününe yetişmeyince bir hafta dizi ertelendi ve Hercai dizisinin yeni sezona başlama tarihi 13 Eylül değil 20 Eylül 2019 cuma günü oldu. Büyük bir aksilik olmadığı müddetçe Hercai Dizisi Yeni Sezon Kesin Başlama Tarihi 20 Eylül 2019 cuma günüdür.

Hercai Dizisinin Yeni 2. Sezon tarihi Neden ErtelendiHercai Dizisi Yeni 2. Sezondaki Çekim yerleri neresi?

Bir süre önce çok renkli güzel bir tanıtım fragmanı çıkardı Hercai yapımcısı Mia film. O kadar güzel görüntüler ve manzaralar vardı ki fragmanı izleyenler Hercai dizisi yeni 2. sezon nerede çekiliyor diye merak içinde kaldılar. Bizde bu konumuzda merak edenler ve Hercai dizisinin yeni sezondaki çekim yerlerini merak edenler için detaylıca bir içerik hazırladık. Hercai dizisinin tüm çekim yerleri için yeni sezondaki mekanları sizler için bir sayfada topladık. Tıklayın >>>Hercai Yeni 2. Sezon Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekim Seti

Hercai Dizisi Yeni Sezon Neden gecikti sebebi nedirHercai dizisinin ertelenmesinin ardından yeni 2. sezonda neler olacağı nasıl bir başlangıç yaşanacağı ve Miran ile Reyyan arasında nelerin yaşanacağı daha çok merak edilmeye başlandı. Sizler için sitemizde Hercai dizisinin yeni sezon tüyolarını özenle hazırladık ve sizlerin okuması için hazır ettik. Merak edenler arkadaşlar varsa birbirinden ilginç yeni sezon tüyoları için Tıklayabilir >> Hercai Dizisi Yeni 2. Sezon tüyoları

Hercai Dizisi Yeni Sezon tüyolarında aşağıdaki fragmanda anlayacağınız üzere dizide Miran ile Reyyan’ın bir bebeği oluyor. O meşhur salıncağı Miran biraz daha geliştiriyor ama annesi buna müsaade edecek mi dersiniz? Elbette hayır, en güzel en özel sahnede bebeklerini kundaktan alan Azize bakalım nasıl bir kötülük yapacak bu kez. Aşağıdaki Hercai Dizisi Yeni Sezon tanıtım fragmanını izledikten sonra sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Şimdiden teşekkürler.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!