Sozialen Medien

#Hercai dizisinde bir çöküşün hikayesi yazılıyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Hercai dizisinde bir çöküşün hikayesi yazılıyor!

BuradaBiliyorum.Com /Detay – atv ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Hercai dizisinin 35.yeni bölümü 6 Mart Cuma akşamı yayınlanacak. Son bölümde Miran, Azize hanımı konaktan kovmuştu. 35.bölümde bu sahnenin sonrasında neler olacağına yönelik meraklar arttı.Fragmanda Azize hanım “Bir gün yaptıklarına çok pişman olacaksın. Ben ettim, en etme. Aslanbey soy adına yakışır davranmadın, beni affet diyeceksin” diyerek geri adım atmadı.

Azize hanımın eşyaları evden alındı, onun yeni yuvası artık küçük bir ev olacak. Miran da, “Sen, yaptıklarınla bu aile içinde yaşama hakkını kaybettin, Azize hanım” diyerek geri adım atmıyor.

Reyyan, zarar görmekten korkuyor ama Miran onu teselli ediyor. Tabii ki bu kavga burada bitmeyecek. Azize hanım hemen kolay pes etmeyecek. Ne yapacağı merak konusu…

  #Akıncı Dizisi

Azize hanım ile Reyyan konusunda atışan Miran, “Reyyan’a dokunursan karşında beni bulacaksın” diyerek tehdit ediyor. Miran’ın artık gözünün açılmış olması izleyicileri mutlu ediyor. Reyyan’ı ezdirmemesi konusunda Miran’ın yaptıklarını onaylayan izleyiciler, “Azize’nin çöküşünü izlemek güzelmiş” diyor.

İşte Hercai 35. bölüm fragmanı:

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"