Sozialen Medien

Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler? (Yeni Sezon)

Yeni sezonda cuma günleri Atv de ekrana gelmeye devam edecek olan Hercai dizisinden ayrılan çıkan giden oyuncular kimler diye meraklı sorular soruluyor. Bizde bu sayfada Hercai dizisinden ayrılan çıkan oyuncuları neden gittikleri ile birlikte detaylıca yazmak ve sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Yeni Sezonda Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan giden Oyuncular Kimler? sorusuna sırasıyla cevap verelim.

Atv de cuma günleri yayınlanan yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği ve oyuncu kadrosunda Ebru Şahin, Akın Akınözü, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Oya Unustası ve Macit Sonkan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Mardin ilimizde ve Midyat ilçelerinde çekimleri devam eden Hercai dizisi 13. bölümüyle 20 Eylül 2019 cuma günü yeni sezonuna başlarken diziden ayrılmış olan oyuncular da merak edildi. İşte bu sezon ve başlandığı günden beri Hercai kadrosundan ayrılmış olan isimler:

Hercai dizisinden ayrılan çıkan giden oyuncular kimler yeni sezonHercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler? (Yeni Sezon)

Bu başlık altında Hercai dizisinde bir süre görev almış ancak daha sonra ayrılmış oyuncuları sizlere duyurmak istiyoruz. Hercai dizisi yeni 2. sezonda dizide yer almayacak veya çeşitli nedenlerle yolları ayrılmış diziden çıkmış olan oyuncuları sizlere hemen sunalım sırasıyla.

Hazar Bey – Serhat Tutumluer

Reyyan’ın babası rolündeki Hazar Bey dizide 1 Kasım Cuma günü yayınlanan 19. bölümde vurularak diziden çıktı. Reyyan babasının öldüğünü görünce şok oldu. Hazar Bey karakterini canlandıran Serhat Tutumluer Hercai dizisinden sonra yeni başlayacak bir dizide oynayacak. Hazar Şadoğlu Hercai dizisinden çıktı ayrıldı izleyenler çok üzüldü. Hem oyuncumuz adına hemde Reyyan adına.. NOT: Dizinin yeni bölümünde Hazar beyi kimin vurduğunu gösterecekler. Bize göre onu vurduran Azize olmuştur. Ancak Reyyan’ın gözünde Miranı bitirmek ve küçültmek için yapılmış bir oyundur bu vurulma. Bakalım Reyyan ve Miranın arası açılacak mı Hazar Şadoğlu’ndan sonra.. Not 2: Hercai dizisi senaristi Berfu Ergenekon ile yaptığımız görüşmede Hazar karakterinin vurulmadığını, merdivenlerden düştüğünü ve diziye devam edeceğini öğrendik. Bu konuyu gelecek hafta uzunca açıklayacaklarını ve Hazar Şadoğlu’nun bir çok gizeme sahip olduğunu, bu nedenle diziden kesinlikle ayrılmayacağını açıkladı. İzleyicilere duyurulur.. Hazar ŞAdoğlu Hercai dizisinden çıktı ayrıldı

Eylem Tanrıver – Keriman

Hercai dizisinde konaktaki hizmetlilerden birisi olan ve Keriman karakterini canlandıran Eylem Tanrıver diziden son ayrılan isim oldu. Rolü çok fazla olmasa da Aslanbey konağındaki hizmetli görevli kadınlardan birisi olan Eylem Tanrıver yeni sezonda Hercai dizisinin kadrosunda yer almayacak. Hercai dizisinde Keriman neden ayrıldı? Eylem Tanrıver Hercai dizisinden neden ayrıldığına dair bir açıklama yapmadı ancak sağlık nedeniyle dizide yer almayacağına dair bilgiler var. Eğer sağlık nedeni ile ayrıldıysa Eylem Tanrıver’e acil şifalar diliyoruz.

Eylem Tanrıseven Hercai dizisinden ayrıldı2- Eda Elif Başlamışlı – Elif Aslanbey

Hercai dizisinin başladığı ilk haftalarda onu ürkek bakışları ile tanıdık. Daha önce dizi deneyimi az olsa da eğitim hayatı nedeniyle 3. bölümde Eda Elif Başlamışlı dizide canlandırdığı Elif Aslanbey karakterini Duygu Yetiş’e devretti. Eda Elif Başlamışlı eğitim hayatına devam ettiği için diziden ayrıldı ve halen okulu devam ediyor. Azize hanım’ın gözdesi olan Elif rolü dizinin en önemli karakterlerinden birisi haline gelecek ileriki bölümlerde. Eda Elif Başlamışlı’ya eğitim hayatında başarılar diliyor yerine gelen yeni Elif Aslanbey rolündeki Duygu Yetiş’e başarılar diliyoruz.

Eda Elif Başlamışlı diziden ayrıldı Hercai Elif Aslanbey3- Eda Tezcan – Senarist

Evet daha önceki konumuzda sizlere Hercai dizisinin senaristi olan Eda Tezcan’ın haberini yazmıştık ve diziden ayrıldığını duyurmuştuk. Haber için buraya Tıklayın >> Eda Tezcan Hercai dizisinden Neden Ayrıldı? Yeni Sezon öncesindeki bu ayrılık gerçekten diziyi nasıl etkileyecek bizlerde çok merak ediyoruz. Ama Eda Tezcan yazdığı tüm dizileri reytinglerde oldukça yükseklere çıkarmayı başaran nadide senaristlerden birisi olduğunu biliyoruz. Yeni sezonda da Hercai dizisinden ayrılan Eda Tezcan büyük ihtimalle Gold filmin yeni dizisi Şeref Sözü dizisini senaryolaştıracak. Hercai dizisinden ayrılıp çıkan senarist Eda Tezcan’a yeni sezonda yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

Eda Tezcan Hercai dizisi Senaristi diziden ayrıldı4- Mert Altınışık – Hercai Yeni Oyuncu

Mert Altınışık ismini duyanlar Hercai dizisine geldiği için çok sevinmiştir büyük ihtimal. Ancak bize gelen son bilgilere göre yeni sezon kadrosunda bulunması beklenen Mert Altınışık diziden ayrılmış. Ancak bu haberin doğruluğundan emin olamadık, bu nedenle bunu kesin bilgi olarak yazmak istemiyoruz. Zaten Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin ile resimleri sosyal medyaya düşen ve diziye kesin katıldı gözüyle bakılan Mert Altınışık belki de kadroya daha sonraki bölümlerde dahil olacaktır. Bu konuda net bilgiler haberler gelirse sizlere hemen yazacağız.

Mert Altınışık Hercai dizisinde ayrıldı mıYeni Sezon Hercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Giden Oyuncular Kimler? sorusuna vereceğimiz cevaplar şimdilik bu kadar. Yeni oyuncular diziden ayrılırsa buraya ekleyerek sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz. Yeni Sezonda oldukça aksiyon dolu bölümler bizleri bekliyor. Reyyan ile Miran bir bebek sahibi olacak. Bakalım Azize o bebeği yaşatacak mı? Diziyle ilgili tüm haberler ve tüyolar için sitemizde bulunan Hercai kategorisine göz atabilirsiniz. Burada >> Hercai Dizisi Hakkında Haberler Oyuncu Bilgileri

Not: Son olarak Hercai dizisinin kitap yazarı olan Sümeyye Koç hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğimiz ve Sümeyye Koç’un Hercai kitabından sonra yazmaya başladığı yeni Serzeniş ve Hükümran gibi güzel hikayelerin de ilerleyen zamanda Hercai gibi dizi olacağını şimdiden müjdeleyelim. Atv ile anlaşan Sümeyye Koş yeni sezonlarda Hercai gibi bir diziyi daha izleyicilere hazırlayacak. İşte merak edenler için Sümeyye Koç:

Hercai dizisinin kitap yazarı Sümeyye Koç bilgileriHercai Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular Kimler? Yeni Sezon çıkan giden oyuncular konumuza sizlerde yorum ve görüşlerinizle katılabilirsiniz. Yorum yazdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!