Sozialen Medien

Hercai Reyyanın Söylediği Sen gözümün nuru başımın tacı Nenni nenni yavrum

Hercai Yeni Sezon fragmanında Reyyanın Söylediği Sen gözümün nuru başımın tacı Oldun cansuyu ömrümün ilacı Nenni nenni yavrum diye devam eden ninniyi herkes çok sevdi çok merak etti sözlerini. Bizde bu konumuzda sizler için Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahinin sesinden Sen gözümün nuru başımın tacı Nenni nenni yavrum şarkısını ninnisini dinleyeceğiz ve sözlerini paylaşacağız.

Hercai Reyyanın Söylediği Sen gözümün nuru başımın tacı Oldun cansuyu ömrümün ilacıHercai Reyyanın Söylediği Sen gözümün nuru başımın tacı nenni şarkısı

Hercai dizisi yeni sezonu 20 eylül cuma günü başlıyor. Yeni sezonuna başlayan Hercai dizisinin tanıtım fragmanı yayınlanınca Reyyan’ın kucağındaki bebek dikkatini çekiyor. Reyyan’ın kucağındaki bebek Miran’la olan bebeği. Miran Reyyan’ın kucağında bebeği görünce çok mutlu oluyor. Miran’ın Reyyan’ı salladığı salıncağın dibinde güzel bir beşik. O beşiğin içinde minik bir bebek. Miran Reyyan’ın yanına gidiyor ve ona sarılıyor.

Sonrasında salıncağın dibinde Reyyan ve Miran birbirlerine sarılarak aşklarının tadını çıkarırken arka taraftan Azize Aslanbey geliyor. Reyyan ve Miran bebeklerinin ağlama sesi ile arkalarına dönüp baktıklarında bebeklerini Azize Aslanbey’in kucağında görüyorlar. Azize Aslanbey Reyyan’ın ve Miran’ın bebeğine ne yapacak? Ona zarar verecek mi? Hercai dizisinin yeni sezonunda neler olacak? Bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Hercai 13. Bölüm (Yeni Sezon bölümü) çalan şarkı ve dizi müziğini buradan sizlere sunmak ve sözleri ile birlikte müziğini kimin yaptığını da yazmak istiyoruz. Hercai dizisinin yeni sezonu 20 Eylül 2019 cuma günü saat 20.00’da ATV ekranlarında 13. Bölümü ile izleyicileriyle buluşacak. Reyyan ve Miranın bir çocuğu oluyor ve Reyyan onun için ninni söylüyor.

Hercai Reyyan yeni sezon Sen gözümün nuru başımın tacı nenni şarkısıHercai dizisinde Reyyan güzel sesiyle ara sıra şarkılar seslendiriyor. Reyyan’ın söylediği şarkılar seyirci tarafından hep tam puan alıyor. Reyyan hem sesi hem güzelliği ile Hercai dizisinin başrol oynuyor. Hercai dizisinde Reyyan bu seferde kendi bebeğine ninni söylüyor. Miran’dan olan bebeğine kendi sesiyle ninni söylüyor ve bu ninninin sözlerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Hercai Reyyanın Söylediği Sen gözümün nuru başımın tacı Nenni nenni yavrum sözleri

Sen gözümün nuru başımın tacı
Oldun cansuyu ömrümün ilacı
Nenninenni nenni yavrum
Nenninenni nenni yavrum
Müzik : Ender Gündüzlü & Metin Arıgül Söz & Vokal : Ender Gündüzlü

Hercai Reyyanın Söylediği Sen gözümün nuru başımın tacı Nenni nenni yavrum şarkısının tamamı için bu videoyu izleyebilirsiniz..

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!