Sozialen Medien

#İdlid’den gelen şehit haberlerinden sonra ünlülerin sosyal medyaya ilgisi azaldı! #SosyalMedya #Tv #BB

İdlid’den gelen şehit haberlerinden sonra ünlülerin sosyal medyaya ilgisi azaldı!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Son günlerde İdlib’den kahraman askerlerimizin şehit haberleri arka arkaya gelmeye devam ediyor. 34 şehidin ardından aralıklarla gelen yeni şehit haberleri yürekleri yakmaya devam ediyor.

Şehit haberlerinin gelmesinden bu yana ünlü isimlerin sosyal medya paylaşımlarında gözle görülür bir azalma oldu. Instagram hikaye bölümünde daha çok paylaşım yapan ünlüler, normal kalıcı post atma konusunda ise temkinli davranıyor.

Birçok oyuncunun çok gerekli olmadığı sürece paylaşım yapmadığına siz de dikkat etmişsinizdir. Bazı isimler ise aralıklarla kendileri hakkında paylaşımlar yapabiliyor. Ancak bunun sayısının da az olduğunu, eğlence odaklı paylaşımların ise nadiren paylaşıldığını görebilirsiniz.

  #Onur Tuna eleştiri de içeren koronavirüs tepkisi ortaya koydu! #SosyalMedya #Tv #BB

Genel olarak ünlü isimlerin şehit haberlerinden sonra hassasiyet sergilediğini ve paylaşımları ya hiç yapmadıkları ya da çok azalttıklarına şahit oluyoruz.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"