Sozialen Medien

#İlk Bakış: Penélope Cruz ve Antonio Banderas’ı Yeniden Bir Araya Getiren Competencia Oficial #SosyalMedya #Tv #BB

İlk Bakış: Penélope Cruz ve Antonio Banderas’ı Yeniden Bir Araya Getiren Competencia Oficial


En son Dolor y gloria filminde birlikte çalışan Penélope Cruz ve Antonio Banderas’ı yeniden bir araya getiren Competencia Oficial’ın çekimlerine başlandı.

Ortaya koydukları etkileyici performanslar sayesinde İspanya’nın dışına taşarak dünya sinemasının önemli isimleri arasına girmeyi başaran Penélope Cruz ve Antonio Banderas, Competencia Oficial için yeniden bir araya geliyor. Daha önce Pedro Almodóvar’ın yönettiği Los amantes pasajeros ve Dolor y gloria filmlerinde birlikte çalışan Cruz ve Banderas’ı üçüncü kez aynı projede buluşturan filmin çekimlerine geçtiğimiz günlerde İspanya’da başlandı. Çekimlerin başlamasıyla ile birlikte filmden ilk görseller de paylaşıldı.

  #Sen Çal Kapımı 1.Bölüm 3. Fragmanı ve Özeti

Penélope Cruz ve Antonio Banderas’lı Competencia Oficial filmini El ciudadano ilustre, El hombre de al lado, El artista yapımlarına imza atan Mariano Cohn ve Gastón Duprat ikilisi yönetiyor.

Competencia Oficial’ın oyuncu kadrosunda Cruz ve Banderas’a Oscar Martínez, José Luis Gómez, Carlos Hiplito, Irene Escolar, Koldo Olabarri, Nagore Aramburu, Pilar Castro ve Juan Grandinetti gibi isimler yer alıyor.

Penélope Cruz ve Antonio Banderas’lı Competencia Oficial’ın Çekimlerine Başlandı

Cohn ve Duprat’ın senaryosunu Andrés Duprat ile birlikte kaleme aldığı film, bir milyarderin, saygın bir sinemacıyı (Cruz) İspanyolca konuşulan ülkelerdeki en büyük yıldızları bir araya getirerek başarılı olmasına kesin gözüyle bakılan bir yapıma imza atması için görevlendirmesiyle yaşanan olayları konu alıyor. Filmde Antonio Banderas, Hollywood’un gözde oyuncularından Félix Rivero, Oscar Martínez ise tiyatro dünyasında bir ikon olan Iván Torres’e hayat veriyor. Bu iki efsanevi yıldızının devasa egolarının çakışması, tüm prodüksiyonun karmaşık bir hâl almasına neden alıyor.

  #Lost Girls Netflix Konusu ve İncelemesi; Faili Bulunamayan Gerçek Bir Suç Hikayesi… #SosyalMedya #Tv #BB

Film, mart ayında açılan ve İspanya’nın yeni stüdyoları arasında yeri alan, şimdiden HBO, Canal Plus, Sky Italia, Disney, DirecTV Latin America, Viacom Intl. Studios, Amazon Prime Video gibi önemli şirketlerle görüşmeler yapan The Mediapro Studio bünyesinde çekiliyor.

Bir araya getirdiği isimlerle merak uyandıran Competencia Oficial’ın vizyon tarihi şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak filmin bu yıl sinemaseverlerle buluşacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: Variety

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"