Sozialen Medien

#İlk Sezonuyla Beğeni Kazanan Netflix Dizisi Kingdom’ın 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

İlk Sezonuyla Beğeni Kazanan Netflix Dizisi Kingdom’ın 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı


Netflix, geçtiğimiz yıl ekranlara gelen ilk sezonuyla beğeni kazanan, Güney Kore yapımı ilk dizisi Kingdom’ın 2. sezonundan yeni fragman yayınladı. Kingdom 2. sezon, 13 Mart’ta izleyici ile buluşacak.

Uluslararası yapımlarının sayısını hızla artırmaya devam eden Netflix’in Güney Kore yapımı ilk orijinal dizisi olan Kingdom, geçtiğimiz yıl izleyicilerle buluştu ve kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşarak Netflix’in en başarılı uluslararası yapımlarından biri oldu. Dönem dizileriyle zombi anlatısını bir araya getiren Kingdom, ilk sezonuyla hem eleştirmenlerin hem de izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı.

  #Doch kein Sky: Neuer Termin für Mortal Kombat, A Quiet Place 2 rückt nach hinten

Daha ilk sezonu yayınlanmadan Netflix’ten 2. sezon onayın alan Kingdom, bu ay yeni sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Dizinin merakla beklenen 2. sezonunun yayınlanmasına günler kala, Netflix diziden yeni bir fragman daha yayınladı.

Kingdom 2. Sezon, 13 Mart’ta İzleyici ile Buluşacak

Kingdom, izleyicileri 16. yüzyılın Kore’sine götürüyor ve Joseon Krallığı’nın güney bölgesinde hızla yayılan bir salgını araştırmak zorunda kalan Veliaht Prens Lee Chang’a odaklanıyor. Bu salgının tahmin ettiğinden çok daha değişik olduğunu fark eden Chang, tüm krallığı tehdit eden zombi saldırılarıyla başa çıkmak zorunda kalıyor. Kingdom’ın 2. sezonunun Netflix tarafından paylaşılan sinopsisi şöyle:

Her geçen gün daha büyük bir tehlike hâline gelen zombilere karşı ülkesini korumak zorunda olan Lee Chang, bir yandan da sarayın içinde komplolarını kuran hainlerle başa çıkmak zorunda kalacak. Joseon Krallığı’nın bu felaketi atlatabilmesi için, herkesin çok geç olmadan tarafını seçmesi gerekecek. Her ne kadar kime güvenip güvenmeyeceklerini bilmek neredeyse imkânsız olsa da.

  #Uzak Durulması Gereken 11 Kadın Tipi

13 Mart’ta izleyici ile buluşacak 2. sezondan yayınlanan yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"