Sozialen Medien

#İlker İnanoğlu’ndan sonra Alp Navruz’dan da korona virüs esprisi! #SosyalMedya #Tv #BB

İlker İnanoğlu’ndan sonra Alp Navruz’dan da korona virüs esprisi!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Tüm dünyaya yayılan korona virüs salgını ve yaşanan ölümler sonrasında Türkiye’de de 2 vakanın görülmüş olması ülkemizde önlemlerin alınmasına sebep olmuştu. Yaşanan bu gelişmelere bazı ünlü isimler esprili yorumlarla dikkat çekiyor.

Bunlardan birisi Arka Sokaklar dizisinde Engin Müdür olarak dikkatleri çeken İlker İnanoğlu’nun önceki gün yaptığı paylaşımdı. İnanoğlu, “Teslim ol korona” diyerek virüsü yakaladığı esprisinde bulunmuştu

İlker İnanoğlu’nun bu esprili paylaşımının ardından Babil dizisinin Eda’sı Nur Fettahoğlu, olumlu mesajlar vermiş ve “Beyninizin saçma oyunlarında kaybolmayın ,sizi yok etmesine izin vermeyin.. Yeni güne kucak açın olumlayın, bırakın duymayın zihninizin sesini, sevgiyle kucak açın yeni güne… Günaydın hayat…” şeklindeki paylaşımıyla dikkat çekmişti.

  #Kabak Çiçeği Dolması Tarifi #SosyalMedya #Tv #BB

Bugün korona virüs ile ilgili Zümrüdüanka dizisinin Serhat’ı Alp Navruz’dan da bir paylaşım geldi.

Oyuncu aşağıdaki fotoğrafı ile birlikte “Virüslere karşı ben” diyerek ağzını montunun yakası ile kapattığı halini paylaştı. Bir takipçisi, “Maskesi olmayan teyze bakışı nerede olsam tanırım” diyerek espriye espri ile karşılık verdi.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"