Sozialen Medien

İncir Ağacı Dizisi Bitti Mi Yayından mı Kaldırıldı Neden Yayınlanmıyor?

TRT ekranlarında günlük olarak yayınlanan dizilerden birisi olan incir ağacı dizisi bitti mi erken final mi yaptı niçin yayınlanmıyor gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek ve incir ağacı dizisi ile ilgili detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle incir ağacı dizisinin çok yüksek reytingler almadığını ve günlük olarak yayınlanan bu dizinin çok uzun ömürlü olmayacağını daha önce belirtmiştik.

İncir ağacı dizisinin oyuncu kadrosunda çok önemli isimler yer alıyor. incir ağacının başrollerinde Arif Nazım Özlem güveli, Burakhan Yılmaz Sidal damar, Faruk Pakiş, Ece Baliç, Aylin Kılınçarslan, Murat Demir kıranlardan, Enzel Damla Tombak, Buket Cingöz, Fatih Hürkan gibi önemli oyuncular incir ağacı dizisinde oynuyor. bu kadar güçlü bir kadrosu bulunan incir ağacı dizisinin son haftalarda düşük reytingler ile mücadele ettiği ve TRT ekranlarından kaldırılıp kaldırılmayacak merak edilmeye başlandı.

İncir Ağacı Dizisi Bitti Mi Yayından mı Kaldırıldıİncir Ağacı Dizisi Bitti Mi Yayından mı Kaldırıldı?

Elbette TRT çok yüksek reyting oranlarını beklemeden dizilerini yayınlamaya devam ediyor ancak tabii ki devlet kanalı olsa da TRT’nin de reyting kaygısı bulunmaktadır. Bu nedenle ilk 100 program arasına girmekte sıkıntı çeken incir ağacı dizisinin erken final yaparak yerini başka dizileri bırakacağı konuşulmaya başlandı. 2020 yılının ilk haftalarına geldiğimizde İncir ağacı dizisi TRT’de devam edecek mi bitecek mi erken final mi yapacak yayından mı kaldırılacak gibi sorular gerçekten çok fazla merak edilmeye ve izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı.

Bu sorguların temel sebebi incir ağacı dizisinin almış olduğu düşük reyting oranlarıdır. İncir ağacı dizisi 27 Aralık cuma günü yayınlanan son bölümünde 1 (bir) oranına yaklaşan Total reyting alarak ancak 80. sırada yer bulabildi. İncir ağacı dizisi reytinglerde genelde 80 ve 90. sıralarda yer bulabiliyor. Dolayısıyla almış olduğu bu düşük reytingler sonrasında TRT incir ağacı dizisinin daha fazla devam etmemesini devam etmesi durumunda TRT ye daha çok zarar vereceğini ve ekonomik olarak büyük kayıplar yaşanacağını rapor edince incir ağacı dizisi ile ilgili son karar verildi ve yayından kaldırılmasına karar verildi.

İşte İncir Ağacı Dizisi Bitti Mi Yayından mı Kaldırıldı Sorusuna Son Alınan reytinglerle cevap:İncir Ağacı Dizisi Son Reytingleri

Böylelikle TRT ekranlarında yayınlanan 1 günlük dizi daha yayın hayatına son verirken daha incir ağacı son bölümü yayınlamadan yeni bir dizinin çekimlerinin başladı bilgisi gelmeye başladı. İncir ağacı dizisi biter bitmez TRT ekranlarında Türkan hanımın konağı isimli yepyeni bir günlük dizi yayınlanmaya başlayacak. Türkan hanımın konağı isimli dizinin oyuncuları ve ne zaman başlayacağı konusunu sizlere detaylı bir şekilde yazmaya çalıştık buradan bilgi edinebilirsiniz >>> Türkan hanımın konağı dizisi oyuncuları konusu nerede çekiliyor?

İncir Ağacı Dizisi Final mi oldu Neden Yayınlanmıyor?

Sonuç olarak incir ağacı dizisinin almış olduğu düşük reytingler dolayısıyla TRT ekranlarında 2020 yılında devam etmesi oldukça zor görünüyor ve dizinin yayından kaldırılması final yaptırılması gündeme gelmişti. TRT yeni yılda dizilere verilen ara nedeniyle bazı dizilerin 1 hafta boyunca ekrana getirmedi. Örneğin cuma günleri yayınlanan payitaht Abdülhamid pazar günleri yayınlanan şampiyon dizisi yılbaşı dolayısıyla 1 hafta ara veren dizilerden bazıları. incir ağacı dizisi de yılbaşı dolayısı ile mi ara verdi yoksa tamamen yayından kaldırıldı mı gelecek hafta 6 Ocak 2020 pazartesi gününden itibaren yayınlanıp yayınlanmamasına göre karar verilecek ve incir ağacı dizisinin son durumu ortaya çıkacaktır.

Sonuç olarak incir ağacı dizisi yeni yılda TRT ekranlarında yayınlanmayacak görünüyor ve dizinin yayından kaldırılması final bile yapmadan dizinin bitirilmesi hakkında sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür eder incir ağacı dizisinin tüm oyuncularına yeni yılda başarılar dileriz.

Sizce incir ağacı dizisinin yerine başlayacak olan Türkan hanımın konağı dizisi tutulur mu izlenir mi yorumlarınızı merak ediyoruz lütfen aşağıdaki yorum kısmına detaylıca yazınız.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"