Technologie

Instagram’da gördüğünüz ruju artık evde yapabilirsiniz. Fenomenlere marka sormayı bitirecek güzellik ve bakım ürünü [İzle]Instagram fenomenlerine marka sormayı bitirecek güzellik ve bakım ürünü ile ruj ve fondoten yapmak mümkün


Instagram fenomenlerinin kullandığı ruj, fondoten ya da bakım ritüellerini sormanıza artık gerek yok. L’Oréal tamamen kişiselleştirilebilir akıllı güzellik ürünü ile bu derdi çözüyor.

Hayatın her alanında olduğu gibi bakım ve güzellik alanında da ürünler akıllanıyor. CES 2020 kapsamında L’Oréal tarafından tanıtılan Perso, Instagram fenomenlerine ruj, fondoten ya da benzeri ürünlerin markasını sormayı anlamsızlaştırıyor. Çünkü Instagram’da filtrelerle gördüğünüz rujun rengini akıllı telefonunuzla seçip doğrudan bayonuzda bulunan Perso ile evinizde saniyeler içinde yaratabilirsiniz! Sadece bu da değil. Ürün cildinizi tarayıp doğrudan size özel ve doğru fondoteni belirlemenize de yardımcı oluyor. Yanlış alt ton derdi ortadan kalkarken; bir ton açık ya da koyu fondoten sıkıntısı da tarih oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

L’Oréal imzalı güzellik ve bakım ürünü 2021’de satışta

Cihaz kartuşlarla çalışıyor. Örneğin ruj oluşturmak için kullanacağınız kartuş 30 farklı kullanıma kadar izin veriyor. Fondotenlerde de benzer bir süreç işliyor. Ancak örneğin ruj oluşturmak için o gün giyeceğiniz kıyafetin rengini seçerek dahi güne özel bir ürün yaratabiliyorsunuz. Fondoten için yüz taraması yapmanız gerekiyor.

Perso aynı zamanda yüz bakımı için de kullanılabiliyor. Farklı açılardan uygulamasıyla yüzünüzü tarayan cihaz, cildinizdeki sorunları tespit ediyor. Daha sonra uygulamanız gereken gündüz ve gece rutinlerini oluşturuyor. Perso yine burada farklı kartuşlar kullanarak sizin cilt sorununuza özel bakım kremini yaratıyor. Fondoten ve ruj kartuşlarından farklı olarak bakım tarafındaki kartuşlarda SPF, serum ve nemlendirici gibi alt maddeler bulunuyor. Perso’nun 2021 yılında kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Ürünün çalışma mekanizmasını detaylandıran videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"