Fernsehsendungen - Filme

#Marvel’s Iron Fist 1.-2.-3.Sezon izle : Marvel’ın Demir Yumruğu

Iron Fist: Marvel’ın Demir Yumruğu

Marvel’s Iron Fist Konusu , Iron Fist: Marvel’ın Demir Yumruğu

Danny Rand, yıllarca kaybolduktan sonra geçmişi ve aile mirasıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışmak amacıyla sonra New York’a geri döner. Danny bir taraftan aile mirası konusunda mücadele verirken diğer taraftan da inanılmaz kung-fu ustalığını ayrıca ateşli Demir Yumruğu’nun müthiş gücünü kullanarak suç dünyasına karşı bir mücadeleye girişir. Marvel evreninde geçen Iron Fist fantastik ve eğlenceli bir yapım.

Marvel’s Iron Fist Kimdir?

Iron Fist (Danny Rand), Marvel Comics tarafından yayınlanan Amerikan çizgi romanlarında görünen kurgusal bir süper kahramandır. Roy Thomas ve Gil Kane tarafından yaratılan Iron Fist ilk olarak Mayıs 1974’te ortaya çıktı. Karakter, dövüş sanatları pratisyeni ve Demir Yumruk olarak bilinen mistik bir gücün ustasıdır. Bu gücü onun chi’lerini çağırmasına ve odaklamasına izin verir. Bu yetenek on yılda bir açılan K’un-Lun kentinden elde edilir.

Marvel’s Iron Fist İzleyici Görüşleri

İkinci sezonda dizinin düzeltmesini umdum, ancak diziyi eskisinden daha da kötüleştirmek için kötü senaryo eklediler. Genel olarak konuşursak, iyi bir hikâyeye sahip bir bilim-kurgu dizisi arıyorsanız, Iron Fist aradığını şey değil. (mii-98398)

Kavga sahneleri kötü bir koreografiye sahip ve diyalog kötü yazılmış. Bunun neden böyle olduğuna emin değilim ama bu dizinin kafasına bir Demir Yumruğu gerekiyor. (kamin-987-808346)

Iron Fist, önceki Netflix Marvel prodüksiyonlarının gerisinde kaldı. Bazıları aktörleri suçluyor ama bence kötü bir senaryo ile yapılabilecek çok şeyleri yoktu. Dövüş sahnelerinde gerçek bir gerçeklik duygusunun olduğu Daredevil’ in aksine (örneğin) Iron Fist’te dövüş koreografisi hiç olduğundan emin değilim. (mmoneta)

Çizgi romanın hayranı olanlar için Iron Fist, gezegendeki en ölümcül dövüş ustalarından biri olmalıydı. Bu gerçekleşmedi… Aksiyon sahneleri iyi prova edilmemiş ve bazen yaratıcı koreografi olmadan çok yavaş görünüyor. Başrol karakteri güçlü bir insan olarak ortaya çıkmadı. Daha çok rahatsız edici derecede naif olan ebeveyn sorunları olan bir çocuk olarak görünüyordu. Iron Fist Netflix tarafından yapılan benzer dizilerin yer aldığı listemde son sırada yer alıyor. (john_hawi)

Evde hasta olduğum için tüm gösteriyi izledim. Tüm kötü eleştirmenlerin farkındaydım, ama izleyecek başka bir şeyim yoktu. Oldukça şaşırdım, dizide eğlenceli bir hikaye anlatımı, iyi oyunculuk (Finn bazen çocuksu ama aynı zamanda bilge Danny Rand olarak seviyorum), biraz mizah, bazen biraz sevimsiz ama iyi dövüş sahneleri (Daredevil’ın koridor sahnesi benzersiz olsa bile) . Tabi ki Daredevil daha iyi, ama Iron Fist nefreti hak etmiyor.

Orijinal adı: Iron Fist

Tür: Aksiyon, macera, suç, fantastik

Toplam bölüm sayısı: 23

Süre: 55 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 6,5

Ülke: Amerika

Yayın tarihi: (2017 – 2018)

Yönetmen: Scott Buck

Marvel’s Iron Fist Oyuncular: Finn Jones, Jessica Henwick, Jessica Stroup, Tom Pelphrey, Sacha Dhawan

danny rand danny rand demir yumruk demir yumruk demir yumruk dizisi demir yumruk izle demir yumruk konusu Iron Fist Iron Fist 1. bölüm Iron Fist 1. sezon Iron Fist demir yumruk Iron Fist dizisi Iron Fist eleştirisi Iron Fist fragman Iron Fist güçleri Iron Fist hikayesi Iron Fist inceleme Iron Fist izle Iron Fist kim Iron Fist konusu Iron Fist marvel Iron Fist trailer

Kaynak

Marvel’s Iron Fist izle

Marvel’s Iron Fist yeni sezon izle

Marvel’s Iron Fist 1.Sezon 2.Sezon 3.Sezon izle

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!