Technologie

Iron Man yıldızı Robert Downey Jr’ın yapay zeka belgeselinden fragman [Video]Iron Man yıldızı Robert Downey Jr. dan YouTube için yapay zeka belgeseli


Iron Man yıldızı Robert Downey Jr. YouTube için hazırlanan yapay zeka belgeseli The Age of AI için geri sayımı başlatan fragmanı paylaştı.


Iron Man rolünün ardından Robert Downey Jr. bu kez karşımıza bir YouTube belgeseliyle çıkıyor. Yapay zeka odaklı hazırlanan The Age of AI isimli belgesel 8 bölümlük bir deneyim sunuyor. Geçtiğimiz yıl duyurulan belgesel içinse yayın tarihi geldi çattı. Ünlü aktör geri sayımı başlatan bir fragmanı Twitter hesabı üzerinden paylaşarak yılı bu belgeselle kapatacağımızı da müjdeliyor. 18 Aralık‘ta YouTube’daki yerini alacak olan belgeselin bölümleri ise ne yazık ki tek seferde yayınlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Iron Man yıldızı bir kez daha Tony Stark esintileri hissettirecek

The Age of AI, 8 bölümlük macerayı haftalara bölmüş durumda. Yapay zeka teknolojisine yakın bakış sağlayacak olan belgesel her bir bölümde teknoloji dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak. Bilim insanlarından yeni ürünleri sektöre katan kişilere kadar farklı isimler yapımda yer alarak görüşlerini ve gelişmeleri paylaşacak. Serinin yapımcılığını üstlenen isim ise Susan Downey oluyor. Bu ilgi çekici projenin ilk bölümünde bizi Oscar ödüllü özel efekt sanatçısı ve Soul Machines’in kurucu ortağı Mark Sagar karşılıyor. Başta YouTube Red serisi olarak duyurulsa da proje aylık abonelik sahibi olmayan kullanıcıların da erişebileceği şekilde ücretsiz olarak yayınlanacak. Zaten 24 Eylül itibarıyla popüler video paylaşım servisi orijinal dizilerinin ücretsiz yayınlanmaya başlayacağını da kaydetmişti. Hazırlanan fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz. YouTube Originals yayınlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!