Sozialen Medien

#İstanbullu Gelin dizisinden Aslı Enver nostaljisi hayranlarını mest etti! #SosyalMedya #Tv #BB

İstanbullu Gelin dizisinden Aslı Enver nostaljisi hayranlarını mest etti!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – 3 sezon boyunca ekranda yer alan İstanbullu Gelin dizisinde Aslı Enver ile Özcan Deniz başrollerde yer almıştı. Dizi 3 sezon boyunca ekranda yer aldı ve büyük bir kitleyi de peşinden koşturdu.

Aslı Enver’in yapımdaki performansını çok beğenen hayranları bir sürprizle de karşılaşmıştı. Enver, dizide “Başla Yeniden” isimli şarkıyı seslendirmişti.

Şimdilerde Babil dizisinde Ayşe olarak izlemekte olduğumuz Enver’in İstanbullu Gelin’deki şarkı söylediği anlar Youtube, kanalında yeniden yayınlandı.

Oyuncunun hayranları bu nostaljiden çok etkilendi ve bu sürprizi de çok beğendi. Enver hayranları heyecanlandıklarını belirten yorumlar yaptı.

“İçimizi yakmaktan vazgeç İstanbullu Gelin, çok güzeldin ve bittin” diye yazan hayranlar, diziyi ve karakterleri ne kadar çok özlediklerini belirten ifadeler kullandı.

  #Mensch, Seibert!, dann geht doch!

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"