Sozialen Medien

İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmacıları Kimler Kim Kazandı?

İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmacıları Kimler Kim Kazandı? İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışması efsane moda yarışması geri dönüyor. Bu sefer digital platformda yayınlanacak olan İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışması bilgileri nelerdir? İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışması yarışmacıları kimler olacak? İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmasında birinci nasıl seçilecek bu bilgileri sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Productıon House Yapım imzası taşıyan İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışması digital platformda yayınlanacak. İnternet üzerinden yayınlanacak olan İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmasında oylama sistemide farklı olacak. Önceden yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında yarışmacılar kendileirne yaptıkları ne iyi kombinle jüri karşısına çıkıyordu. Jüri verdiği puan ile birinciyi belirliyordu.

İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmacıları Kimler?

İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmasında yarışmacılar gelmiş geçmiş en iyi 6 yarışmacı olacak. Daha önceki sezonlarda yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasında yarışmış olan yarışmacılardan en çok aklınızda kalan isimleri aşağıdaki videonun yorum kısmına yazabilirsiniz. Böylelikle en ünlü yarışmacılar İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmasının yarışmacıları olacak. İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmacıları netleşince de yarışma başlayacak ve kıyasıya mücadeleye tanıklık edeceğiz.

İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmacıları kimler olabilir? İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışmacısı olması en yüksek ihtimalli yarışmacılar; Ayşenur Balcı, Nazlı Kayaaslan,  Merve Sevin, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Bahar Candan, Aleyna Eroğlu, Ayşegül Doğan.. Şimdiye kadar gelen yorumlarda en çok ismi olan yarışmacılar bu isimler. Önceki sezonlarda yayınlanan İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmacılarından en çok tanınan isimler yarışmacı olacak.

 İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışması jürisinde kimler var?

İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmasında jüri üyesi yok. Ekranda izlerken görmeye alıştığımız Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu bu yarışmada jüri olmayacak. Artık yarışmalarda yeni nesil oluyor. Yarışma da jüri olmayacak bu yarışmanın jürisi sizsiniz.

İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmasında yarışmacıların videolarını sizler izleyeceksiniz ve videoları beğeneceksiniz. İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmasında yarışacak olan 6 yarışmacının videolarını beğeneceksiniz ve ilk 10 Milyon beğeniye ulaşan yarışmacı İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmasının birincisi olacak.

İşte Benim Stilim Who’s The Best Yarışması Büyük Ödül Ne

İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmasında büyük ödül ne olacak? İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmasında büyük ödül ”Gelmiş Geçmiş En İyi İşte Benim Stilim Yarışmacısı Ünvanı” ve tam 100.000 TL para ödülü. Sizlerde bu yarışmanın jüri üyesi olmak isterseniz youtube üzerinden programın sayfasını beğenmek ve yarışmacıların videolarını izleyerek onların videosunu beğenmek.  En çok beğeni alarak ilk 10 Milyon beğeniye ulaşan yarışmacı birinci olacaktır? Siz İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmasında kimler yarışmacı olsun istersiniz? Sizce İşte Benim Stilim Who’s The Best yarışmasının birincisi kim olur? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!