Technologie

İzmirli teknoloji severlere sevindiren ikinci Xiaomi müjdesiXiaomi İzmir mağazası

Çin merkezli dev teknoloji firması Xiaomi, bir sonraki resmi mağazası için duyuruyu yaptı. Buna İzmir’de yaşayan teknoloji tutkunları çok sevinecek.

Xiaomi’nin İzmir’deki ilk Mi Store mağazası biliyorsunuz Gaziemir’de yer alan Optimum alışveriş merkezi içerisine açılmıştı. 20 Temmuz 2019 tarihinde kapılarını aralayan mağaza, İzban üzerinden ulaşımın kolay olmasına rağmen oldukça uzakta olduğundan eleştirilmişti. Özellikle Karşıyaka taraflarında yaşayanların uzun bir yolculuk yapmasını gerektiren mağaza, yine de Xiaomi fanlarını oldukça memnun etmişti. Ancak firma İzmir’i tek bir mağaza ile bırakmıyor. Yapılan resmi açıklamaya göre İzmir’in ikinci Mi Store’u Karşıyaka‘nın en yeni alışveriş merkezlerinden Hilltown AVM içerisinde kapılarını aralıyor. Mi Community üyelerine Mi Band 4 hediyesinin verileceği mağaza için gerçekten güzel bir konum seçilmiş durumda. İlk mağazadan daha çok kişiye ulaşacak gibi duran yeni Mi Store, hem ürünleri görerek deneme satın alma hem de servis açısından büyük önem arz ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, mağaza konusunda büyük adımlar atıyor

İkinci İzmir mağazası gerçekten firmanın daha fazla kitleye ulaşması için çok önemli görünüyor. Bilmeyenler için bu mağazalarda firmanın sadece akıllı telefonları yer almıyor. Diğer birçok mobil aksesuar ve akıllı ev ürünü de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. En son Ankara mağazasını açarken büyük bir izdiham yaşayan Xiaomi’nin, İzmir’deki ikinci mağaza için gerekli önlemleri alacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

Firmanın mağazada görebileceğiniz en önemli modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"