Sozialen Medien

#Janelle Monáe’nin Başrolünü Üstlendiği Korku Filmi Antebellum’dan Yeni Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Janelle Monáe’nin Başrolünü Üstlendiği Korku Filmi Antebellum’dan Yeni Fragman Yayınlandı


Hidden Figures ve Moonlight ile tanınan Janelle Monáe’nin başrolünü üstlendiği, korku türündeki Antebellum’dan yeni fragman yayınlandı. Get Out ve Us’ın yapımcılarının imzasını taşıyan film, 1 Mayıs’ta vizyona girecek.

Son yıllarda The Cabin in the Woods ve Green Room gibi beğeni kazanan korku-gerilim filmlerine imza atarak A24 ve Blumhouse Productions ile birlikte korku sinemasında yaşanan yükselişe öncülük eden Lionsgate, bu yıl dikkat çekici korku filmlerine bir yenisini daha ekleyecek gibi görünüyor. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanıyla bu yılın en çok konuşulan korku filmlerinden biri olacağını gösteren Antebellum için tanıtım çalışmalarını sürdüren Lionsgate, filmden yeni bir fragman yayınladı.

  #Beacon 23: Lena Headey ist dabei

Şarkıcı kimliğiyle tanınan, son yıllarda ise Hidden Figures ve Moonlight gibi filmlerdeki performansıyla oyunculuk konusunda da iddialı olduğunu gösteren Janelle Monáe‘nin başrolünü üstlendiği Antebellum, Amerikan İç Savaşı ile günümüz arasında gidip gelen bir hikâye anlatıyor.

Günümüzde başarılı bir yazar olan ve kadın hakları için mücadele veren Veronica Henley, anlam veremediği bir şekilde kendisini köleliğin hâlâ devam ettiği 19. yüzyılda, geçmişteki akrabalarıyla birlikte buluyor. Filmin konusu hakkında bilinenler şimdilik bundan ibaret olsa da, fragmanın sonunda “Ya bizi geçmişimizden kurtarmak için kader seni seçseydi?” sorusunun sorulması, Veronica’nın geçmişe gittikten sonra yaptıklarının tüm dünyanın kaderini etkileyeceğini düşündürüyor.

Janelle Monáe’nin Başrolünü Üstlendiği Antebellum, 1 Mayıs’ta Vizyona Girecek

  #Die Kritiker: Thunder Force

Antebellum’u merak uyandıran bir korku filmine dönüştüren bir diğer unsur da Get Out ve Us gibi beğeni kazanan iki korku-gerilim filminin yapımcılarının bu film için yeniden bir araya geliyor olması. Get Out ve BlacKkKlansman ile iki kez Oscar adaylığı kazanan Sean McKittrick ve BlacKkKlansman ile Oscar adaylığı kazanan bir diğer isim olan Raymond Mansfield filmin yapımcıları arasında yer alıyor.

Daha önce dikkat çekici kısa filmlere imza atan  Gerard Bush ve Christopher Renz (Bush Renz) ikilisinin yazıp yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Janelle Monáe’ye Marque Richardson II, Eric Lang, Jack Huston, Kiersey Clemons, Jena Malone, Tongayi Chirisa, Gabourey Sidibe, Rob Aramayo ve Lily Cowles eşlik ediyor.

  #Eindeutige Beweise: MCU-Film „Thor: Love and Thunder“ wird alle Guardians vereinen

Türkiye’de 1 Mayıs’ta vizyona girecek olan Antebellum’dan yayınlanan yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"