Allgemeines

#Johnny Depp, Karayip Korsanları’na Dönebilir #SosyalMedya #Tv #BB

Johnny Depp, Karayip Korsanları’na Dönebilir

Shodan
7 Mart 2020 – 18:27
Sinema Haberleri

Johnny Depp’in Karayip Korsanları’na dönmesi için başlatılan imza kampanyasının ardından yapımcıların da ünlü oyuncuyı seriye geri getirmek istediği belirtildi.

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp’in Karayip Korsanları’na dönmesi için başlatılan kampanyası ve eski eşi Amber Heard’a yönelik davadaki deliller sonrası yapımcılar da ünlü oyuncunun dönüşüne sıcak bakıyor.

We Got This Covered sitesine göre, Depp’in hukuksal mücadelesinde son dönemde olayların beklenmedik yönde gelişmesi bazı Disney yöneticilerinin Depp’in dönüşü için gizlice kulis yapmalarına neden oldu.

Johnny Depp, 14 yıl boyunca serinin 5 filminde Kaptan Jack Sparrow rolünde oynadı. Seri 4,5 milyar dolar (yaklaşık 28 milyar TL) gişe hasılatıyla tüm zamanların en büyük 12. serisi olmuştu.

  #Diese Sender übertragen die Trauerfeier für Prinz Philip

Serinin en son filmi Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) 2015’te gösterime girmişti.

Kaynak: We Got This Covered, NTV

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"