Joker, Joaquin Phoenix, Film Çekilirken Birçok Defa Seti Terk Etmiş

Joaquin Phoenix, edinilen bilgilere göre Joker filmini çekerken kendine çok yüklenmiş. Yönetmen/Yazar Todd Phillips‘in dediğine göre, Phoenix seti sık sık terk ediyormuş. Fakat, tekrardan yaptığı işe devam etmek niyetiyle geri dönüyormuş. Phoenix, canlandıracağı karakterin film süresince maruz kaldığı değişim ve evrime ayak uydurabilmek için Arthur Fleck karakteri ile bir bütün olması gerekiyordu, bu da ona zor zamanlar yaşatıyordu. Tüm bu iş bittiğinde ise, karakter çok farklı bir kişilikle sonlandı.
  #Rick & Morty: 4. Sezon Prömiyerinde Her Morty Ölüyor

Yapılan yeni bir röportajda, Todd Phillips’e yöneltilen bir soruda Joaquin Phoenix ile çalışmanın nasıl bir şey olduğu soruldu. Çünkü Phoenix birlikte çalışması güç olan biri olarak anılıyordu ve bu ününü de Joker süresince devam ettirmişti. Fakat Phillips’e göre onu bu kadar iyi bir oyuncu yapan etmen buydu.


“Tam çekimin ortasında, yürüyüp seti terk etti. Ve zavallı diğer oyuncular bunun kendi hataları olduğunu düşündü, ama onların hatası değildi – bu Phoenix’di, o sadece hissetmeden yapamıyordu. Eğer bir gün Jimmy Kimmel’a gider ve 2 dakikanın ardından çekip giderse, ben o zaman ‘yürü be oğlum’ derim.


Söylenenler ile birlikte, Joaquin Phoenix sette Robert De Niro ile çalışırken asla bulunduğu yeri terk etmemiş. De Niro, sette çalışırken gördükleri karşısında çok etkilenmiş ve “Joaquin Phoenix, tıpkı olması gerektiği gibi çok dikkatli ve kendini adamıştı.” yorumunda bulunmuş.

  #Omega 3 Hakkında Bilinmesi Gereken 10 Gerçek #SosyalMedya #Tv #BB

Joker, Joaquin Phoenix, Film Çekilirken Birçok Defa Seti Terk Etmiş -Geekrobats

Joaquin Phoenix ve Todd Phillips, Joker filminin çekimlerinin başlamasından aylar önce bilikte çalışmaya başlamışlardı. Birlikte karakter ile ilgili hiddetli tartışmalar yaşamışlar, karakterin kilosuna kadar inmişlerdi. Phoenix karakterin normal kiloda olmasını isterken Phillips’de onun çok sıska olmasını istiyordu. Tartışmanın sonunda ise yönetmen kazandı ve Phoenix yaklaşık 24 kilo verdi. Sonrasına kendi palyaço makyajını nasıl yapacağını öğrendi ve filmde gördüğümüz makyaj ortaya çıktı.

Joker, Joaquin Phoenix, Film Çekilirken Birçok Defa Seti Terk Etmiş -Geekrobats

Kaynak: MovieWeb

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .