‘Joker’ Venedik Film Festivalindeki En Büyük Ödülü Kazandı

Şaşırtıcı bir şekilde, Venedik Film Festivali‘nin en büyük ödülü olan ‘The Golden Lion‘ ödülü ‘Joker‘ filmine gitti. Film, yeniden şekillendirilmiş hikayesi ile, DC’nin kötü karakteri olan Joker’i merkezine alıyor. Hangover,  War ve Dogs filmlerinin yönetmenleri tarafından çekilmiş ve karaktere yeni bir ana hikaye yazılmış olan bu film, çok iyi bir komedyen olmak isteyen ama bu yolda başarısız olan Arthur Fleck‘i konu alıyor. Filmdeki müthiş performansından ötürü, Joaquin Phoenix’e övgüler yağdırıldı, ama Venedik dışından gelen bazı incelemelerde insanlar biraz ileri giderek filmin kendisinin ‘son derece tehlikeli‘ olduğunu söyledi.
  #Xiaomi Mi 9T Özellikleri ve İncelemesi #SosyalMedya #Tv #BB

'Joker' Venedik Film Festivalindeki En Büyük Ödülü Kazandı -Geekrobats

Bazıları için Joker’in Sonbahar Film Festival Devresi’ne katılması sürpriz oldu, ama yönetmen Phillips filmin kalitesinden hiç şüphe etmediğini söyledi ve görünüşe göre filmin bütçesi de gayet yerindeydi. Şimdi Warner Bros. Picture’ın bir sonraki hareketi, önümüzdeki Pazartesi günü olacak olan Toronto Uluslararası Film Festivali‘ne oynamak olacak. Aylar önce Marvel’ın ‘Black Panter’ filmi En İyi Film için aday olmuş tek süper kahraman filmiydi, bu noktada Joker’in Oscar’a oynamak için büyük bir potansiyelinin olduğu ortada.

Kemerleriniz bağlayın dostlar, bu Oscar çok vahşi bir hal alacak.

'Joker' Venedik Film Festivalindeki En Büyük Ödülü Kazandı -Geekrobats

Kaynak: Collider

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .