Sozialen Medien

#Julian Fellowes İmzalı Netflix Dizisi The English Game’den İlk Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Julian Fellowes İmzalı Netflix Dizisi The English Game’den İlk Fragman Yayınlandı


Downton Abbey ile adından övgüyle söz ettiren Julian Fellowes’un yaratıcısı olduğu Netflix dizisi The English Game’den ilk fragman yayınlandı. Futbolun doğuşuna ışık tutan dizi, 20 Mart’ta ekranlara gelecek.

2002 yapımı Gosford Park ile En İyi Özgün Senaryo Oscarı’nı kazanan, son yıllarda ise yaratıcısı olduğu Downton Abbey dizisiyle adından övgüyle söz ettiren Julian Fellowes, bu ay yeni bir diziyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Fellowes’un yaratıcısı olduğu Netflix dizisi The English Game, 20 Mart’ta izleyici ile buluşacak. Merakla beklenen dizi için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, diziden ilk fragmanı yayınladı.

  #O2 verschenkt Jahresabo für Sky, Netflix oder O2 TV

Downton Abbey ile son yılların en sevilen dizilerinden birine imza atan Fellowes’un yeni dizisi, izleyicileri 19. yüzyılın sonlarına götürüyor ve futbolun doğuşuna ışık tutuyor. İngiltere’de farklı sınıflardan insanlar aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp bir araya gelerek futbolun dünyanın en popüler sporu hâline gelmesi için ilk adımları atıyor. Hikâyenin merkezinde farklı sınıflardan gelen iki futbolcu yer alıyor.

Julian Fellowes İmzalı The English Game, 20 Mart’ta İzleyici ile Buluşacak

Julian Fellowes’un Tony Charles ve Oliver Cotton ile birlikte hazırladığı dizinin başrollerinde Kingsman serisiyle tanınan Edward Holcroft, Dunkirk ve The Terror gibi yapımlarda rol alan Kevin Guthrie ve Game of Thrones ile dikkatleri üzerine çektikten sonra The Spanish Princess dizisinin başrolünü üstlenen Charlotte Hope yer alıyor.

  #Marvel-Star Ryan Reynolds ist jetzt in jedem Film Deadpool: Trailer zur neuen Actionkomödie beweist es

Oyuncu kadrosunda bu üç isme Craig Parkinson, James Harkness, Richard McCabe, Kate Dickie, Gerard Kearns, Henry Lloyd Hughes ve Ben Batt eşlik ediyor.

İlk sezonu altı bölümden oluşan diziden yayınlanan ilk fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"