Dizi || Film izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com Adresini ziyaret edebilirsiniz.

Genel

#“Justice League: The Synder Cut” 2021’de Geliyor! #SosyalMedya #Tv #BB

“Justice League: The Synder Cut” 2021’de Geliyor!

Yazar Kübra Gaburga üzerinde
21 Mayıs 2020

2017 yapımı süper kahraman filmi Justice League’in yeni versiyonu The Snyder Cut, HBO Max platformu üzerinden izleyicisiyle buluşacak.

Çizgi roman hayranlarının uzun süren kampanyalardan sonra DC platformu, Justice League‘in kesilmiş sahnelerinin olduğu yeni bir filmin, 2021 yılında Warner Media’nın HBO Max platformu üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Hayranlar uzun zamandır sosyal medya üzerinden çeşitli platformlarda #ReleaseTheSnyderCut etiketiyle kampanyalar yürütüyorlardı. Hayranlar tarafından The Snyder Cut adı ile çağrılan film; Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Cyborg ve Superman’ın hikayelerini anlatacak.

Zack Snyder söz konusu gelişmeyi, Henry Cavill liderliğindeki Superman filmi Man of Steel‘in sanal gösteriminin ardından, canlı bir soru – cevap etkinliği sırasında açıkladı.

  #Land Rover Reklamında Bitcoin'e Yer Verildi

Zack Snyder, konu hakkında sorulan soruya şu şekilde cevap verdi: “HBO Max ve Warner Bros.’a sanatçıları destekleme ve gerçek vizyonlarının gerçekleştirilmesine izin veren bu cesur jest için teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca özel bir gerçeklik bu yapım için Snyder Cut hareketine katılanların tümüne teşekkür ederim.” 

Snyder, 2016 yılında Justice League’in çoğunu tamamlamıştı. Aile sorunları nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kalmış, Yenilmezler’i tamamlamak için Joss Whedon görevi üstlenmişti.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı