Technologie

K-Pop yıldızından yok artık dedirten kayıp AirPods açıklamasıK-Pop Kim Namjoon AirPods BTS

Apple’ın en popüler ürünlerinden kablosuz kulaklık AirPods, K-Pop yıldızından tarafından yapılan şaşırtıcı bir açıklama ile gündemde.


AirPods, kablosuz olmasından dolayı birçok benzeri gibi kaybetmeye çok müsait bir ürün. Ürünün özellikleri kulaklıklarını kaybederek Apple’dan yenisi almak zorunda kalan yüzbinlerce insan bulunuyor. Apple Türkiye her bir kulaklık için 455 TL fiyat etiketi çıkarıyor. Şarj kutusunun kendisini yeniden almak ise kablosuz şarjlı olan için 499 TL, olmayan içinse 379 TL seviyesinde yer alıyor. Yani AirPods‘a çok iyi bakmak gerekiyor. İşte bunu yapamayanların en büyüğü BTS grubundan ünlü K-Pop yıldızı Kim Namjoon. Kim Namjoon, kendisinin verdiği bilgiye göre şu an 34. AirPods çiftini kullanıyor. Kulaklığı sürekli kaybettiğini aktaran Namjoon, bu durumdan bir türlü ders almıyor gibi duruyor. Yapılan hesaplamalara göre kablosuz kulaklık için şimdiye kadar 6 bin dolardan fazla para harcayan yıldız, bu konuda sınırları zorluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısa süre önce Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık çıkmıştı

Hatırlamak adına kulak içi formunda hazırlanan kablosuz kulaklık, yukarıda da dediğimiz gibi özellikle aktif gürültü engelleme imkanıyla öne çıkıyor. Etrafınızda olup bitenlere kulak verebilmeniz için bir şeffaf moda da sahip olan kablosuz kulaklığın temelinde gelişmiş Apple H1 çipi yer alıyor. Bu sayede Apple cihazlarla çok hızlı şekilde bağlantı kurabilen Pro, suya ve tere karşı dayanıklı ve telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar, gürültü engelleme kapatıldığı zaman ise 5 saat kadar pil ömrü sunan model, kablosuz şarj yetenekli hazne ile tam 24 saat boyunca görev yapabiliyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!