Sozialen Medien

#Kaan Yıldırım’dan Serkan Çayoğlu’na Halka dizisi hatırlatması! #SosyalMedya #Tv #BB

Kaan Yıldırım’dan Serkan Çayoğlu’na Halka dizisi hatırlatması!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu yakında Kanal D ekranında izleyicilerle Yeni Hayat dizisinde buluşacak. Melisa Aslı Pamuk ile başrolde yer alan Çayoğlu, hatırlanacağı üzere en son geçen sezon TRT1 ekranında yayınlanan Halka dizisinde izleyicilerle buluşmuştu.

Çayoğlu’nun fotoğrafına yorum bırakan Kaan Yıldırım, “Çok iyi de yanında bi eksik var” diye göndermede bulundu. Şu sıralarda Hekimoğlu dizisinde izlediğimiz Kaan Yıldırım, bu sözü ile Halka dizisine gönderme yaptı.

Serkan Çayoğlu ve Kaan Yıldırım ikilisinin de başrolünde yer aldığı Halka dizisi farkı konsepti ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak dizi 2020 yılında internet dizisi formatında devam edeceği söylenerek sonlandırıldı.

  Penny Dreadful: City of Angels 1.-2.-3.Sezon izle

Henüz Halka dizisinin yeni konsepti ile ilgili bir gelişme de duyurulmuş değil. Kaan Yıldırım’ın Serkan Çayoğlu’na bu göndermesi bir anlamda Halka dizisinin akıbetini de yeniden sorgulattı.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"