Sozialen Medien

#Kanal D, Yeni Hayat dizisi için kritik bir karar verecek! #SosyalMedya #Tv #BB

Kanal D, Yeni Hayat dizisi için kritik bir karar verecek!

TelevizyonGazetesi.com / Analiz –Kanal D ekranlarında izleyicilerle yakında buluşması beklenen Yeni Hayat isimli dizi büyük merak uyandırdı. Serkan Çayoğlu ve Melisa Aslı Pamuk’u buluşturan dizinin hangi gün ekrana geleceği büyük önem taşıyor. Dizi rekabetinde Kanal D’nin vereceği karar diğer dizileri de ilgilendirecek.

Yapımcılığını Karga Seven Pictures’ın üstelendiği Yeni Hayat için Mart ayının sonlarında başlamasının beklendiği ifade ediliyordu. Kanal D şu aşamada diziyi Çarşamba günlerine koyabilir. En büyük ihtimal de bu aslında… Ancak Öğretmen dizisinin çok iyi başlaması ile Çarşamba rekabetinde zorlanması muhtemel.

Kanal D için kritik karar dizinin hangi gün yayınlanacağı olacak. Afili Aşk’ın final yapacağı da dikkate alınır ise Perşembe günleri de yayınlanma ihtimali yüksek.

  #Zalim İstanbul’u saçmalamasına rağmen izleyici bırakamıyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Çok Güzel Hareketler 2’yi yeniden Pazar gününe alan Kanal D, net bir şekilde Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerini kapattı.

Geriye Pazartesi, Çarşamba, Perşembe günleri kaldı. Pazartesi Zalim İstanbul’un günü değiştirilip Yeni Hayat bu güne konulabilir.

Sonuç olarak en mantıklı seçim şu aşamada Çarşamba olarak görünüyor. Ancak Perşembe günüde düşünülebilir. Kanal D hangi kararı verirse versin, Yeni Hayat dizisinin ekranda kalabilmek için çok güçlü bir hikaye ortaya koyması şart.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"