Technologie

Karşınızda nefes kesici güzellikte Bugatti Veyron modeli! [Galeri]

Dünyanın en çok dikkat çeken otomobil modellerinden Bugatti Veyron için hazırlanan Amalgam Collection imzalı ölçekli model, görülmeye değer.

Premium model otomobiller hazırlayan Amalgam Collection, yine gerçekten nefes kesen bir çalışmaya imza attı. Amalgam’ın son şaheseri bir “1:8” Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse modeli oldu. Bugatti ile ortaklaşa geliştirilen bu model, özel lazer taramaları ve resmi CAD dosyaları üzerinde en ince detayına kadar doğru şekilde hazırlanmış. Görebileceğiniz üzere tamamen beyaz üretilen ve bu açıdan çok dikkat çeken “White Edition” takılı model, sadece bir adet üretilmiş ve o da hemen satılmış. Yurt dışında normal bir binek otomobil fiyatına satıldığı aktarılan bu 1:8 model, içinden dışına kadar nefes kesen enfes detaylara sahip. Her yerinin beyaz hazırlanmasıyla etkileyiciliği daha da artan modelin, benzersiz olması değerini daha da artıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse, dünyanın en hızlı araçlarından

Biliyorsunuz W16 motor üstüne kurulan bu performans canavarı hiper otomobil, 400 km/s hızın üstüne çıkabilen nadir araçlar arasında yer alıyor. Veyron efsanesinin en özellerinden sayılan araç, her otomobil tutkununun bir kez kullanmak istediği, hayallerini süsleyen otomobiller arasında yer alıyor. Ancak aracın güzel bir “ölçekli modeline” sahip olmak bu özel versiyon haricinde bile kolay değil. Fiyatlar gerçekten cep yakıyor.

İlginizi Çekebilir

Kendi dengesini kurabilen elektrikli scooter

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!