Allgemeines

#Kendinizi Bulmanızı Sağlayacak 8 Film #SosyalMedya #Tv #BB

Kendinizi Bulmanızı Sağlayacak 8 Film

Kendinizi Bulmanızı Sağlayacak 8 Film

Günümüzde birçok konu hakkında çeşitli içeriklere sahip binlerce film bulunmaktadır. Filmler konularına ve içeriklerine göre insanlara birçok şey anlatmaktadır. Bazı insanlar dram filmlerini tercih etmektedir. Bazıları ise komedi filmlerini izlemektedir. Eğer aklınızda herhangi bir film yoksa, Mutlaka İzlenmesi Gereken Filmler Listesi adlı içeriğimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bunca film çeşitleri arasında insanları benliğine ve içsel bir yolculuğa çıkaran filmler ise şunlardır.

Neoldu.com’un Film Arşivine erişim için Google Search penceresine “neoldu film önerileri“ yazarak kolayca ulaşabilirsiniz.

filmonerileri.jpg


1. Another Earth (2011) IMDB Puanı: 7,0

2011 yılında vizyona giren Another Earth filmi her ananı izleyicide heyecan ve var oluş amacını sorgulatan uzun soluklu bir sinema filmidir. Yönetmenliğini Mike Cahill in yaptığı harika bir dram, bilimkurgu filmidir. Ayrıca filmin başrollerinde ise William Mapother, Brit Marling, Matthew-Lee Erlbach gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

another-earth-(2011)-001.jpg

  # Deutsche Bundesbank: CBDC soll nicht als Wertespeicher dienen

Tür: Drama, Romantik, Bilim Kurgu


2. Atertraffen (2013) IMDB Puanı: 6,9

2013 yılında vizyona giren İsveç ve İngiliz yapımı olan Atertraffen filmi komedi, dram alanında en çok beğenilen filmlerden bir tanesidir. Filmin yönetmenliğini ise Anna Odel yapmaktadır. Atertraffer filmini diğer filmlerden ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi ise filmin yönetmeni olan Anna Odel aynı zamanda başrol oyuncusudur.

atertraffen.jpg

Tür: Drama


3. A Swparation (2011) IMDB Puanı: 8,3

Ayrılık konusunu ela alan film 2010 yılında vizyona girmiştir. Yönetmenliğini Asghar Farhadi in yaptığı filim dram içerikli bir filmdir. İran yapımı olan filmin oyuncu kadrosu ise Leila Hatami, Peyman Moaadi, Shahab Hosseini gibi isimler bulunmaktadır. İran dan ayrılmak isteyen bir ailenin boşanma ile sonuçlanan sürükleyici bir dram filmidir. Ayrıca A Swparation filmi ülkesinde ki yapılan en büyük film hasılatına sahiptir.

a-swparation-(2011).jpg

  #US-Zentralbank: Bitcoin "eher ein Ersatz für Gold als für den Dollar"

Tür: Suç, Drama, Aile


4. Comment Je Me Suis Disputé (1996) IMDB Puanı: 6,9

Dram ve Komedi alanında 1996 yılı Fransız yapımı bir film olan Comment Je Me Suis Dispute filmi iki kişi arasında yaşanan dramatik aşk hikâyesini konu edinmektedir. Yönetmenliğini Arnaud Desplechin yaptığı filmin her anı ayrı bir seyir keyfi sunmaktadır. Başrollerinde ise Mathieu Amalric , Emmanuelle Devos, Thibault de Montalembert bulunmaktadır.

comment-je-me-suis-disputé.jpg

Tür: Komedi, Dram, Romantik


5. Into the Wild (2007) IMDB Puanı: 8,1

İki ayrı dalda Oscar adayı olarak gösterilen Into the Wild filminin yönetmenliğini ise Sean Penn üstlenmiştri. Filmin konusu ise başrol olan Christopher ın üniversiteden başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra hayatında bir şeyleri değiştirmek için Alaska ormanlarında son bulan yolculuğu süresi boyunca birçok kişi ile tanışır ve hayatını büyük anlamda değiştirecek birçok olayla karşılaşmaktadır. Filmin oyuncu kadrosu ise Emile Hirsch, Marcia Gay Harden, William Hurt gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

into-the-wild-001.jpg

  #Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı - Koç Burcu Erkeği Romantik midir?

Tür: Macera, Biyografi, Dram


6. Les Chansons d’Amour (2007) IMDB Puanı: 7,2

2007 yılında vizyona giren Bir Fransız yapımı olan Les Chansons d’Amour film dram, komedi ve müzikal bir filmdir. Yönetmenliğini Christophe Honoré tarafından yapılan film son derece etkileyici bir filmdir.

les-chansons-d’amour-001.jpg

Tür: Drama, Müzikal, Romantik


7. The Skeleton Twins (2014) IMDB Puanı: 6,8

Yönetmenliğini Craig Johnson üstlendiği dram filmi olan The Skeleton Twins 2014 yılında vizyona girmiştir. Filmin oyuncu kadrosu ise Bill Hader, Kristen Wiig, Luke Wilson gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

the-skeleton-twins.jpg

Tür: Komedi, Drama, Romantik


8. Wild (2014) IMDB Puanı: 7,1 

2014 yılında vizyona giren Wild filmi Dram ve Biyografi filmidir. Yönetmenliğini Jean-Marc Vallée üstlendiği film umutsuzluğa ve karamsarlığa düşen birinin kendini yok etme çabasını anlatan harika bir drama filmidir

wild-(2014)-001.jpg

  #11 absurde Dinge, über die wir uns freuen, seit die Außengastro wieder geöffnet hat

Tür: Macera, Biyografi, Drama

Önerilen İçerik:  2018 Yılına Damgasını Vuran 15 Film

Neoldu.com / Sosyal Fayda

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"