Sozialen Medien

#Kerem Bürsin’den çok akıllı Serenay Sarıkaya taktiği! #SosyalMedya #Tv #BB

Kerem Bürsin’den çok akıllı Serenay Sarıkaya taktiği!

BuradaBiliyorum.Com / Analiz – Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, uzun süre aşk yaşadığı Serenay Sarıkaya ile geçen yıl ayrılmıştı. Çiftin ilişkisinin bitmesinin ardından uzun bir zaman geçti ve Sarıkaya, şimdilerde komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşıyor.

İkilinin magazin gündemine bomba gibi düşen bu aşkının ardından Kerem Bürsin’e de mikrofon uzatılmış ve bu durum hakkında ne düşündüğü sorulmuştu. Oyuncu herkesin mutlu olmasını istediğini söylemiş ve konuyu kapatmıştı.

Ancak muhabirler ısrarla Kerem Bürsin’e konu hakkında sorular sormaya devam ediyor. Bürsin, herhangi bir polemik yaratmak istemiyor ve çok da doğru yapıyor.

Zaten bitmiş bir ilişkinin ardından her iki oyuncu da birbirlerini yaralayacak hiçbir açıklama yapmamıştı. Sarıkaya ve Bürsin’in, imajlarını zedeleyecek girişimlerde bulunmaması da onlar adına çok olumlu bir durum yaratmıştı.

  #Murat Yıldırım’ın en büyük sınavı iyi niyeti ile oldu! #SosyalMedya #Tv #BB

Kerem Bürsin, en son sorular yoğunlaşınca “Ben diyeceğimi dedim. Herkes mutlu olsun. Beni de bu olaya daha bulaştırmayın” ifadeleriyle durumdan yine kendini sıyırdı.

Kerem Bürsin’in bu taktiği gayet doğru ve kendisine olumlu puanlar kazandırıyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"